Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
Zadnja sprememba: bigl 01.05.2020 08:38
[]
Aha. Sedaj so lažnivi ministri in sekretarji že heroji? Pri 100% preplačilu opreme so heroji, drugi delavci za mizerni korona dodatek so pa kaj, ovce?

Neverjetno, kam so prišli. Sem mislil, da smo s preteklimi vladami šli nizko... ne, očitno gre še nižje in nižje in nižje in nižje...

... in alterntiva tej vladi bo zelo verjetno, po tej logiki, še nižja šla...
No, no, samo poglejmo "besnenje" levih medijev, pri tem pa oddaje, ki niso za nikamor, v prvi vrsti nestrokovne, po vsebini, po usmeritvi pa absolutno proti sedanji desnosredinski vladi, torej politično agitatorske. Kar je izrecno prepovedano početi na nacionalki recimo, razmišljam.
Primer avans, ki ga gonijo do onemoglosti, kot nepravilnost, pa je jasno, da je bila zanj dana bančna garancija - tako razlaga minister in novinarji bi ga morali vprašati (zakaj ga ne), da jo pokaže javnosti. Mogoče bi pa s tem izgubili vso verodostojnost. Iz tega vidim, da še vprašanj ne znajo ali nočejo postavljati pravih...
Berem očitke, da vlada razmetuje denar, da pomaga vsem. @požarreportt je objavil, kdo vse od nevladnih organizacij vabi k protestom proti vladi, vedno pomislim, na motiv, to je denar, ki ga za njih ne bo, ali ga bo pomembno manj, če se bo pomagalo ljudem v stiski kar počez.

In prav ta kriza je pokazala, kdo je sposoben prenesti napore in kdo klone, ki sicer v normalnih razmerah prav lepo shaja, brez stresov in komot, kofetkanje in ...ko pa je krizna situacija pa so kar naenkrat "mimoze". In v smislu pesnika Zupančiča: kuj me kuj če sem jeklo, stri me stri, če sem steklo.....Mnogo je danes strtih predvsem zaradi uspeha te vlade. Lep dan.

P.S:: In seveda vseh ljudi, ki so garali in pri tem nesebično pomagali. Tudi vseh nas, ki smo ukrepe vzeli resno in se po njih ravnali.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen