Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

premza sporočil: 4.276
[Pokinimisi]
> [premza]
> > [Pokinimisi]
> > Se razlaga: kdo je prenasalec virusov je ena izmed najbolj ugotovljivih stvari - to se vidi po tem, kje nastajajo zarisca.
>
> Če otroci ne zbolijo (tudi če so prenašalci) v šolah ne bo žarišč.
> Ne vem ali prenašajo ali ne, ampak sklep je pa čisto mimo.

Jaz ne vem, ce je sklep mimo, to pravijo epidemiologi. Kot jaz razumem pojem "zarisca", ne gre toliko za to (ali pa samo za to), kdo zboleva, pac pa kdo siri okuzbo naprej. Cetudi otroci ne zbolevajo, bi se potem sirile okuzbe naprej okoli otrok - ucitelji, starsi, stari starsi. To se pa ni zgodilo. Gre torej za to, kdo so prinasalci, ki okuzijo druge okoli sebe, otroci pa niso prenasalci corone. Prenasajo jo starejsi ljudje, iz njih se je potem razsirilo na te najbolj rizicne.

Ce je zakljucek epidemiologov zate "cist mim", potem pa ne vem, kdo naj bi po tvoje sploh lahko imel argumentirano mnenje o tem virusu? Forumasi Financ, morda?
O tem virusu so zdravniki in epidemiologi povedali že toliko "resnic" (tudi nasprotujočih), da res ne moreš več reči, da to pa drži, saj je izjavil zdravnik ali epidemiolog.

Ne bo me presenetilo, če se bo za nazaj ugotovilo, da je vse skupaj ustavilo sonce, ne pa ukrepi. Pa da so starejši pogosteje umirali zato, ker smo jih zaprli in niso nič na soncu.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen