Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-139335 sporočil: 31
[bigl]
Ko so nastopile omejitve gibanja in obvezno nošenje mask, sem klical kar nekaj lekarn, odgovor je bil povsod: mask ni, ne vemo kdaj bodo. Teden dva tedna zagotov še ne.
Kdo je odgovoren, da so bili lagri prazni? Mislim, da so stali pred kamero.
Sem gledal posnetek včerajšne oddaje tarča. Pristranska, predvsem pa mi je nenavadno, da uslužbenec ZBR ni teh problemov objavil že prej? Ko pokličem kam, me telefon opozori, snemamo pogovor zaradi zagotavljanja kakovostnejših storitev... Verjetno je bilo tudi tam tako, ali pa so snemali za svoje kritje vodilni uslužbenci?
Da bo slika tega Zavoda za blagovne rezerve objektivna, se naj pregleda njegovo poslovanje za zadnjih 4-5 let, kot davkarija pregleduje sovje zavezance, pa se bo videlo, ali je tudi Računsko sodišče opravilo kaj od splošno povedanega......in kdo je inšpiciral te lagre ali pa celoten zavod vsa ta leta. Lep dan.

P.S.: tako pa se sedaj te krizne nabave zaščitne opreme, očitno obravnava izključno za politične namene. Ugotovitve napak je najprej strokovno delo in ne politična propaganda. Razmišljam.
Tarčo sem sinoči resno gledal kakšnih 15 minut. Potem sem prenehal in delal resnejše zadeve.
Pričakoval sem, da bom izvedel, kako se je kak politik okoristil v celotni zadevi, pa nič. Neko podjetje naj bi dobilo avans, imelo je bančne garancije, dobavilo je do sedaj manj kot 50% in, to je to. Malo sem še počakal, sem mislil, da bodo povedali, kako so vsaj izplačali kakšen denar, pa ne dobili ničesar (recimo, da so pričakovali 2 tovorna letala robe, pa sta se vrnila prazna s Kitajske), pa znova nič.
Govora je bilo še o nekem vpitju in pritiskih na delovnem mestu, sem si mislil, ja, kakšne pritiske sem včasih moral jaz prenašati.
No, kakorkoli, vsake oči imajo svojega malarja. Jaz v tistih 15 minutah nisem videl ničesar. Lahko pa delam komu krivico, tudi to je možno, upam pa, da ne.

Lp

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen