Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

1127DXSXU sporočil: 833
Zadnja sprememba: 1127DXSXU 14.04.2020 22:24
"Ni preprosto razložiti, zakaj je prav v Belgiji tako hudo, še težje pa, zakaj se o tako očitni zadevi tako malo govori in piše."

Kolikor sem jaz proučeval in analiziral, kje so največji izbruhi, sem nekako po metodi logične indukcije prišel do sledeče liste najbolj pogostih faktorjev glavnih žarišč:

1. Regija/mesto je globalna metropola, kjer se dnevno srečuje veliko ljudi iz vseh koncev sveta (Milano, Bruselj, New York, London)

2. Regija/mesto premore letališče skozi katerega se pretakajo množični tokovi (New York, Pariz, London)

3. Regija/mesto je turistični center, oziroma prizorišče množičnih dogodkov (Bergamo, Španija)

4. Regija mesto je na takšni geografski poziciji, da je imela v preteklih mesecih še precej nizko temperaturo, ki je ugodna za dolgoživost virusov (zato sta LA in SF v kaliforniji, kjer je že precej toplo, precej manj okužena kot NY in je v toplem okolju tudi ustavljat lažje).

5. Regija/mesto je zamudilo z ukrepi izolacije (ker so reagirali hitro je HK z ostalimi Azijskimi metropolami prišel skozi sorazmerno ugodno, v nasprotju s tem so v zahodnih globalističnih metropolah reagirali po polževo in s kup ideoloških zavor, če se samo spomnimo Macronovih komentarjev).

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen