Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
Zadnja sprememba: bigl 08.04.2020 10:07
[MarijanMacek]
> [bigl]
> > [FIN-311684]
>
> :), se vidi kako se na vse spoznajo. Le kovačeva kobila je pogosto bosa. Žalostno je to s tem virusom, s katerim so se nekateri okužili v Italiji, verjetno na smučanju, mogoče tudi kakšen zdravnik in ga nevede prenesli v svoje domače okolje. Pa le malce več vedenja in previdnosti bi morali imeti in ne bi imeli takšnih izbruhov. Razmišljam. Lep dan.

Precej zdravnikov se je okužilo v Italiji, kaj hočemo imeli so Evropsko prvenstvo zdravnikov v smučanju. Sicer je pa dobro, da je tako kot je, tudi naš Janoš je smučal v kritičnem času konec februarja v Italiji. Kaj bi le bilo z našo domovino, če bi bil na poti angleškega PM, bi nas nesposobni Šarec uničil z nedelom, saj smo zadnji v Evropi zaprli vrtce in šole (hudič je, da so jih prenekateri imeli odprte še nedavno, trenutnega stanja pa res ne vem). Še kritizirat oslov iz Ljubljanskega področja počitnic ne bi mogel. Končno jih je težko, ker je v Italiji zadeva izbruhnila v epidemijo 21.2, medtem ko so se prve počitnice končale 22.2. No IJJ je bil na smučanju že v polnem razmahu...., pa še dohtarco z obilo nasveti ima za ženo in mati otrok. Izgleda, da je kovačeva kobila še vedno bosa, no vsaj predvidevam, da je šel z ženo in otroki.
Menda je tista fotografija od lani. Sam nisi prepričan, da je bilo letos. Včeraj poslušam zdravnika Kreka, kako da je ob obali malo okuženih, po moje primorci ne smučajo toliko kot ostali slovenci, v Italiji, Avstriji...Jaz sem pač smučal, kolikor je bilo možno na Rogli. Lep dan.

P.S.: Sedaj je najbolj pomembno, da ukrepi učinkujejo, ker jih ljudje izvajajo. Pri sicer obolelih in okuženih starejših ljudeh pa je žal ta virus zelo verjetno pika na i.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen