Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rx170 sporočil: 6.403
Zadnja sprememba: rx170 29.03.2020 19:14
[najobj]
> [rx170]
> > [najobj]
> > > [rx170]
> > > Pokvarjenec. Naj raje poskrbi za domove za ostarele.
> >
> > ... ja, ker je pokvarjeni Janša kriv, da kljub prošnjam zdravnikov neodgovorne sebične pizde z rešilnimi avtomobili polomljene vozijo v preobremenjene bolnice - BTW, jaz bi jim zdravljenje tako zakasiral, da ga ne bi nikoli pozabili - ker na sončno soboto skačejo z jadralnimi padali, po divjini dirkajo z gorskimi kolesi in po praznih cestah polagajo ovinke s svojimi na novo zglancanimi motorji, potem pa polomljeni kreteni zaradi korone zaposlijo in blokirajo pol bolnice ...
> >
> > P.S.: nisem si mislil, da si tudi ti čisto navadni fanatik, ki zaradi meni nedoumljivega sovraštva nočeš razumeti, kaj se dogaja, pa sem se očitno zmotil ...

> Fanatik gor ali dol, če se ti zdi da je stanje v domovih za ostarele dobro in da je IJJ zdaj kar naenkrat brez greha oziroma lahko siceršnjo nesposbnost vlade spregledamo, ker se je pač nekdo spravil športat in pri tem poškodoval, si pač dobrodošel.

... ja, ker bi ti pred vrata v domove za ostarele postavil tablo z napisom "Koroni vstop strogo prepovedan" in bi bil problem rešen ...

P.S.: v Metliki bi moral najprej postavit tablo "Zdravniku, ki je bil na smučanju v Italiji, s korono vstop strogo prepovedan" ...
Verjetno ne bi poslal državne sekretarke pred kamere govoričit, kako je stanje dobro, če pa direktorji jokajo v javnosti nekaj popolnoma drugega....

pbs.twimg.com/media/...name=large

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen