Zasebnost
21 min
Kdo gradi najdražje jedrske elektrarne, kdo najcenejše in kje bo Slovenija
2 uri
Bi moral prodati Nvidio? "UI je zdaj malo precenjen, dolgoročno pa podcenjen"
2 uri
Top službe – Novartis, Spar, Terme Olimia, Petrol, Hidria, Pipistrel, Corwin ...
4 ure
Med prvo deseterico najboljših plač večina podjetij v lasti tujcev
4 ure
Umetna inteligenca bo postala pomemben deležnik v poslovnem okolju
4 ure
Fantje igrajo monopoli 4
4 ure
Štiri milijone evrov izgube v UKC Maribor v prvih treh mesecih zdravniške stavke 2
4 ure
Digitalne tehnologije pocenijo kmetovanje in preprečijo prepire na kmetiji
5 ur
Enostavna in prilagodljiva mobilnost brez lastniških obveznosti (PRO)
5 ur
Dunajska Addiko Bank sporoča, da srbska Alta Pay krši prevzemno zakonodajo 2
5 ur
V petek vendarle objava razpisa za naložbe podjetij iz premogovnih regij
6 ur
Neuradno o davčnih spremembah: višjih neto plač za vse ne bo, nekaj bo popravkov pri nagrajevanju delavcev 2
6 ur
ECB: Finančna stabilnost je boljša, šibki člen so poslovne nepremičnine
6 ur
ASML in TSMC bi v primeru napada Kitajske na Tajvan lahko onesposobila stroje za čipe 2
7 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
7 ur
Tako so člani sveta agencije za energijo na seji zagovarjali zaračunavanje omrežnin po novem
8 ur
Kako izbrati tehnološki trend, ki mu je vredno slediti (Oglas)
8 ur
Vlada na dopisni seji o tretji medicinski fakulteti, za projekt za zdaj predvidenih 18 milijonov evrov 1
8 ur
Delo: Javna najemna stanovanja naj bi gradil tudi državni DSU 1
9 ur
JEK 2: nova nuklearka bo stala od 9,3 do 15,4 milijarde evrov, odvisno od moči. Kakšna bo cena elektrike? 9

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-518732 sporočil: 934
[Pokinimisi]
>Res jih je okoli 100 v l. 2019 sem imel stare podatke. Nimam pametnega argumenta. :-(

Jaz ga imam. Ampak mi boste vsi rekli, da sem idiot- Ampak to vseeno ne bo spremenilo resničnih dejstev. V Aziji delajo čisto drugačne raziskave kot na zahodu, ker jih politična korektnost še ni tako okužila koz zahod. Azija še vedno ostaja precej brutalno iskrena, čeprav se tudi tam to rahlo spreminja.

Skratka: mislim da je študija zajela nekaj čez 800k ljudi, kar je ogromen vzorec. Vegani imajo daleč najnižji IQ, razlika je prav significant. In več kot poješ rastlinske hrane in manj kot poješ mesa, nižji je tvoj IQ. najvišji IQ imajo v Hongkongu, kjer pojedo največ mesa. Ampak nizek IQ ima precej večje in hujše razsežnosti, kot si ljudje predstavljate na prvi pogled - nižji IQ pomeni nižje možganske sposobnosti, le-to pa se odraža v vseh sferah - hitrosti reakcij, dojemanje okolice skupaj z nevarnostmi, sposobnost treznega razmišljanja - kar je še posebej pomembno v kriznih situacijah itd.

Berite statistike. So zelo krute. Res.
vprašanje sicer kaj je tukaj vzrok in kaj posledica. moja hipoteza je, da vegani postanejo ljudje, ki so v štartu bolj zabiti in nasedejo butasti veganski propagandi (in njihovi otroci s podobnimi geni), dvomim pa da jih prehrana naredi zabite.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen