Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

gorans sporočil: 652
[]
> [rename]
> pa levaki twitajo,da JJ izvaja diktaturo, da Krizni stab nima zakonske podlage in tako dalje.

to je problem, ker ce se gres ukrepe, ki imajo izjemno ekonomsko ceno, hkrati pa se potem publika ne ravna po njih, ker je politicno revoltirana ali ker ji pac ni do tega, potem si pobral najslabse od obojega - imas ekonomsko ceno, zdravstveno nisi pa nic dosegel.

po drugi strani je seveda vsem jasno, da to v bistvu pomeni:

- ja a naj kar pocnem karkoli, kar se vlada spomni
- ja
- ampak...
- stfu

... in tu grejo marsikomu kocine pokonci iz zgodovinskih razlogov ne glede na to, od katerega plemena majico ima.

to je tezka izbira (ne samo na nivoju tega, da je folk doma in/ali zdolgocasen in je tako fajn najedat in nergat kot hobi ali v novih razmerah kot full time dejavnost), povrhu se dodatno s tem, da ni "no ok, se bo pac vsakdo odlocil po svoje", ker je rezultat pa skupen.
mojih pet centov, ko sem dobil sms na mobi, piše pa pošiljatelj vlada, jaz pa vlade nimam v imeniku, me je kar ma stresel...
pa, da se razumemo podpiram vse nujne ukrepe in se obnašam odgovorno, samo smsov od vlade pa nisem vesel - recimo a1 je to naredil dosti bolje, ker so napisali a1 v imenu vlade...men je razlika velika in simbolika in asociacije pomembne. Vlada in kdorkoli gre lahko samo do nekje, drugače bo virus prinesel dosti večjo škodo kot samo zdravstveno ali gospodarsko...

Pa, da ne bi kdo narobe dojel, ni proti Janši, ne vidim razlike med njim ali Šarcem ali...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(