Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0329Softb sporočil: 3.757
Zadnja sprememba: 0329Softb 20.03.2020 21:10
Ne, da bi pretirano hotel strašiti. Svet se ustavlja. Vse naše glavne partnerke stojijo. Tudi če KV neha kositi v parih dneh, bo vrnitev na stare obrate trajala še mesece, če ne leta.
Skoraj 0 firm si lahko brez vsakega dotoka denarja privošči kakršnokoli izplačevanje plač, 60% je čisto mimo.

Moj predlog. Vojna je. Vsem enako 350-400 preživetvenih evrov, itak bodo v enem tednu vse firme obstale - za koga pa naj delajo? Ceno elektrike so danes spustili za 20%, morali bi jo za 80%, podobno velja za internet in vodo.

Ne vem, kako si kdorkoli predstavlja, da bomo zopet gledali JS na 80% čakanju medtem, ko od privat gospodarstva po 3 mesecih ne bo ostalo NIČ?

Na drugi strani se dotok zombijev (migrantov) še kar povečuje, kar je totalno noro. Kaj bo s tem, bolje sploh ne omenjati. Mi bomo crkovali od lakote, oni pa so prišli sem živeti na naš račun. Če ga ne bomo mogli poravnavati, si bodo sami vzeli - VSE!

Levičarska norenja so svet pripeljala na rob totalne katastrofe. Nekega ne preveč tragičnega razpleta ni niti v teoriji. Na vsak način pa tisti, ki bodo ostali, prepovejte vse na temo levičarstva, drugače bo iz vsega nastala res brezrazredna družba - praskupnost, ampak v veliki večini brez nas.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen