Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek To je vojna

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-547190 sporočil: 288
[Glavni forum] Tema: To je vojna
[#2824110] 14.03.20 15:06 · odgovor na: alpha7B5sn (#2824034)
Odgovori   +    14
[alpha7B5sn]
Ravnokar sem prebral izjemno zanimiv članek (z referencami!), z dne 4. marca 2020, ki ga tu zaenkrat ne bom navajal, namreč, o marsičem, o čemer sem med ostalim vsaj malce slutil že prej sam, da virus COVID-19 sploh ne izvira iz Kitajske, kaj šele od nekih netopirjev na neki tržnici v Wuhanu itn.. Naj naštejem samo nekaj točk:

- Trenutno je znanih 5 različnih izvornih sevov oziroma tipov novega koronavirusa. To je 5 različnih vej virusov, iz katerega so izšle vse trenutno znane različice nCOV-19.
- Edina država, ki "poseduje" vseh 5 izvornih tipov koronavirusa, je ZDA.
- Tip in markerji koronavirusa, ki se je razširil na Kitajskem, je oziroma so različni od tipa in markerjev virusa, ki se je razširil recimo v Italiji in v Iranu.
- S skoraj najvišjo stopnjo gotovosti je moč trditi, da so koronavirusi z vseh treh zadnjih omenjenih lokacij zgolj veje, ki so izšle iz skupnega debla (vendar ne v smislu npr. (nove) mutacije!).
- Najbrž se mnogi spomnijo, da je v drugi polovici leta 2019 po številnih lokacijah v ZDA nenadoma in v opazno velikem številu (vsaj za tiste primere, ki so prišli v medije) izbruhnilo neobičajno (respiratorno!) obolevanje zaradi t.i. vapinga (v zvezi z e-cigaretami), vključno s presenetljivo mnogimi smrtnimi primeri. Sčasoma, proti koncu leta 2019, so vezane objave že potihnile (vsaj kolikor sem sam spremljal dogajanje).
- Avgusta 2019 je ameriški CDC iz "varnostnih razlogov" nenadoma in popolnoma zaprl pomemben vojaški mikrobiološki laboratorij v Fort Detrick-u (Maryland). Kratko in neopazno novico o tem je objavil The New York Times 8. avgusta lani. Zelo kmalu po tem dogodku se je začela epidemija z e-cigaretami (vaping itd.) v ZDA.
- Med 18. in 27. oktobrom lani je bilo v Wuhanu prvenstvo Svetovne vojaške igre.
- Še moj dodatek: Na območju Pordenona v naši severno-italijanski soseščini se nahaja vojaška letalska baza ZDA in NATO - Aviano.

Mimogrede, zgornji članek (Finance) sem samo preletel, nisem pa opazil, da bi avtor omenil en za "elito" (in še koga v ZDA ...) in iz določenih razlogov (za vse omenjene) zelo pomemben nacionalni "varnostno-zaščitni" zakon z mnogimi družbeno invazivnimi in represivnimi bolj ali manj odkritimi elementi, ki naj bi potekel ravno jutri (15.3.), in ga skoraj zagotovo njihovi odločevalci kanijo podaljšati ...
ZDA so sproducirale tale virus???? Kot zdravstveno in marsikako drugače dokazljivo izobražen starejši človek lahko na tole paranoično budalost porečem zgolj - bebce na vrvice. V nadaljevanju še bolj načitani in politično nekoliko bolj neopredeljeni fanatiki zanesljivo pridejo ven z Marsovci in svizci pod Alpami. Sancta simplicitas...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen