Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-54454 sporočil: 4.098
Zadnja sprememba: anon-54454 13.03.2020 13:12
Dejte se malo umirit, pa kak izracun naredit, preden vlecete butaste zakljucke.

Italija ima javni zdravstveni sistem in je totalno kolapsirala dosti pred 15.000 pozitivnih in 1.000 kriticnih.
(Tako kot francija in spanija. Vse kaze, da bo s Slovenijo te en tak cetvorcek)


A si je kdo izracunal, kaksen je slovenski ekvivalent tega?
Vam jaz povem, 500 pozitivnih in 33 kriticnih v celi drzavi.

Ne more se ti zaradi tega sistem totalno razsut.

Slovenija bo na teh stevilkah nasledni teden in pripravljen sem stavit, da bo pri teh stevilkah tudi tukaj slo vse v franze in se bo zacelo noret, kot zdaj nori Conte.

Zakaj sem to preprican?

1. Slovenija povprecno opravi 375 testov na dan in verjamite mi, da je ze zelo blizu vseh nasih kapacitet. In od teh 375 je verjetjetno manj kot tretina novih.
Ni problem izracunat, do kaksnega stevila je zadeva se obvladljiva

2.Slovenija skusa miriti situacijo na nacin, da potvarja porocila.
Se vedno uradno nimamo niti enega kriticnega, kaj sele preminujega, kar pri takem stevilu testov skregano z vsemi znanimi podatki.

3. Slovenija nima nobenih protokolov. Samo besedicenje in improvizacija (ki jo bo zamenjala panika)
Vceraj sem pisal o tem, da osebje v domovih upokojencev ne uporablja niti zascitnih mask medtem, ko streze hrano, upokojenci pa so v karanteni. Na ta nacin so obsojeni na smrt, tako kot bi zboleli vsi s krizark, ce bi jih se kak dan drzali na ladjah. To smo iželi priloznost spremljati v zivo,

Zato pocakajte do naslednjega tedna, preden iscete zunanje sovraznike. Imate doma dovolj za postorit.

BTW,
danes uradno ze prehitimo kitajsko po steviju pozitivnih/prebivalca.
Zamislite se raje malo nad tem.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen