Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Maticek]
danes sem v avtu poslušal val 202 kot skoraj vsak dan in sem bil popolnoma osupel. spiker je govoril, da imamo pri nas zdaj na oblasti fašiste
Kako je bilo v SFRJ, ko smo leta 1972 imeli na oblasti valdvestodvajevske fašiste in izbruh črnih koz, si lahko prebereš na linkih, ki so tukaj: forum.finance.si/?m=...925&single
in sem samo preklopil program, teh jajc ne mislim več poslušat, tudi če imajo soliden izbor glasbe in nekatere zanimive oddaje, kar je preveč je pa preveč. janši pa predlagam, da popolnoma ukine javni rtv.
Javna RTV je (zame) civilizacijska pridobitev, ki nam za 13 EUR/mesec daje več spodobnih vsebin kot katerikoli drug slovenceljski medij v Moji Deželi. To ne pomeni, da mora biti vse iz javne hiše všeč vsem ves čas, ampak da vsakdo lahko vsak mesec najde svojih 13 evrov vrednih vsebin. Da je zraven še cel kup eklatantnih idiotizmov in politikantstva, pač paše v javno sfero, ki pač nabere več kala in sala.

Problem RTVS je v tem, da je logika naročnine/prispevka v konzumaciji a la carte, večina odjema je pa še vedno "v živo", kar pomeni, da se razburjamo, ko je v terminu, ko imamo vključene sprejemnike, na programu za nas neprava vsebina. Čez 10 let zna biti drugače, ampak potem bomo jokcali, da v javni hiši vsak odbira programe po svoji ideološki-politični-verski izbiri in se zapira v svoj mehur. Levi ne bodo gledali Možinca, desni pa ne Petrovčičke...

Pol se pa pejt, bi rekel Črt. :-)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(