Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.226
[shevchenko]
> jaz pa sem mislil na to, da je v sloveniji izjemno razvito dvotaktno deljenje in jebanje, kar je po mojem prepricanju mazohisticno in proti cemur zgodovinsko zelo pomaga zunanji sovraznik, pa na bo to beograd, virus ali scasoma bruselj.

bruselj bo tezko ta skupni sovraznik, ker placuje tako zelo veliko ljudi. edino ce zadeva med trenutno krizo razpade sama od sebe.
zato pravim scasoma -- ce gredo zadeve tako dalec, da jug dobi srednji prst, ker je njegova uporabnost v "skupnem projektu" po oceni severa izcrpana.

> kar se tice zda, gredo zal v slovensko smer glede dvotaktnosti (pac eden od procesov slovenizacije sveta), mogoce jim bo pa tudi ratalo zdaj oprijeti se zunanjega.

ma jaz tega v zda ne opazim. trump ni da pocne tako zelo razlicne stvari od predhodnika. res je razlicen v formi, v vsebini pa niti ne tako zelo. trade-war recimo (ob vseh moznih opozorilih) ni niti malo negativno vplivala na vse skupaj. itak so za svoje nacionalne sampione uvedli izjeme, pa je blo.
govorim predvsem o tem, da imas dve plemeni, ki uspesno razdeljujeta publiko v gledaliscu na dva med sabo vedno bolj na smrt skregana pola, ceprav je veliko vec dejanske razlike med tem, a si igralec ali publika kot med tem, katero pleme znotraj publike si.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen