Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-518781 sporočil: 588
[macon]
> [Zelenko1]
> > []
> > > [Zelenko1]
> > > A sem levičar ali desničar se bom odločil sam. Tvoje nalepkanje spada v Nemčijo leta 1939.
> >
> > midva se o kaksni zadevi zelo ne strinjava, kar osebno resujem tako, da sem tiho :) zdajle pa se oglasam, da se ti zahvalim za omembo nemcije 193x, ki je po moje v teh casih zalostno umestna.
>
> In še pravilno si umestil x v 1939, ker bi za točno letnico bi moral poguglati.
>
> Bistvo sporočila je, da z nalepko se dialog in razmišljanje konča. Nalepka najavlja mojo dehumanizacijo v moteč predmet, ki nima človeških pravic.
>
> Simpl rešitev in nasprotni osebi ni treba več misliti. Kar očitno povzroča napor.

Nalepkanje mi lima izrazit levičar, ker levičarji naravnost slovite po kulturi dialoga, po individualnem razmišljanju in nelimanju nalepk.

Za vas smo vse drugo, samo ljudje ne. Od tega, da smo izmeček, do jam, kjer je spet dovolj prostora in jih je treba ponovno nafilati. Poleg tega ste popolnoma neobčutljivi na kriminalne rabote vaših levih velelopovov, dovolite in odpuščate jim vse.

Na 3% takega početja iz strani SDS ga nikoli ne bi volil, hkrati pa ne verjamem bednim izmislekom levih, ker sem ravno tisti individualist, ki ti nikoli ne boš.
Dihaj vmes, dihaj :)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(