Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-154083 sporočil: 6.570
[PyotrNovak]
Moji ukrepi: dovolj velika zaloga alkohola 45% v prirocni embalazi za enkratno dozo: 0,5 ali 0,75l odvisno kolk ga kdo nese. Proti navani gripi SE obnese, veckrat sprobano, potrebno pa je zacet TAKOJ ko zacutis simptome. Dohtarji lahko razlagajo kar cejo, med kmeti ima domac snops tudi drugo ime "gripohin".

Pred cca 20 leti je bila gripa ki je sla na pljuca in ljudje so se zadusili. Prisel sem domov, mat v kuhinji joka, v sobi pa foter z gripo, rumen kot vosek lovi zrak. Po krajsem razmisljanju sem odmontiral kisik od varilnega aparata, ga privlekel v hiso in nastavil majhen pretok da je pihalo cca 30cm dalec od obraza. Cez 20 min je dobil barvo nazaj. Pri tem je treba samo pasti da ni prevec kisika, ker lahko poskoduje pljuca in ustavi refleks dihanja. Mama je je dobila virus malo pozneje in oba sta lezal na postelji in si podajala cev kot pipo miru. Prijateljev oce, kadilec, se je zadusil v bolnici v istem casu. ;)))
Imam se par komadov doma pa se bom pocasi spravil kupit napolnjene in kmalu tudi po konzerve in plin za luc. Better safe than sorry.
Trust me, I'm an engineer :-)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen