Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

fverdi sporočil: 422
Zdravstveni sistem v Sloveniji je res na psu. Ko sem malce spremljal tele tiskovne konference naših zdravstevih delavcev v zvezi z koronavirusom sem zaznal neverjetno apatičnost oz brezbrižnost do takšnega problema. Če pomislim, da bi tudi sam gojil tako malomaren odnos do svojega dela v gospodarstvu, bi bil že zdavnaj lačen in bos. Če pogledate kakšno katastrofo od infekcijske klinike imamo v LJ, oziroma če poznate tudi druge katastrofalne razmere v zdravstvu, potem hitro ugotovite, da se očitno vsem zdr. delavcem dobesedno je*e za svoje delo. Ker sicer si jaz takšnega stanja v zdravstvu ne znam predstavljati. Začne se pri vrhu pri direktorjih zdr. domov, potem se hitro to razširi na vodje oddelkov, navzdol na zdravnike specializante, na zdr. osebje, na pomožno osebje ... skratka, potrebno se bo vprašati, kako v Slovenskem zdravstvu naprej. Nekaj let nazaj se je omenjal nek reset, po mojem se bo sistem na neki točki resetiral kar sam od sebe. Zanima me pa kdo bo odgovarjal v konkretnem primeru, če se tudi v SLO razširi koronavirus?

Lp, F

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen