Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-86811 sporočil: 341
KONČNO! Po dolgih mesecih, če ne celo letih omenjanja SATELITSKEGA CESTNINJENJA po vseh medijih (očitno ima že sedaj izbrani izvajalec velike vplive v vseh medijih), se je nekdo končno spomnil na USTAVNO PRAVICO do zasebnosti! Sam sem PROTI satelitskemu cestninjenju iz dveh razlogov:
- projekt vinjet je za nas davkoplacevalce dosti cenejsi
- satelitsko cestninjenje omogoca vpogled v to, kdo se je z avtom kje peljal in s tem omogoca kontrolo (seveda nihce v nasem drzavnem aparatu ne more zagotoviti, da ne bo prislo do krsitev, ce pa se bivsi tozilci zdaj hocejo braniti te, ki so jih prej preganjali)

Skratka: vsi so civkali, kako je ABC zastarel in slab - pa se kako napreden je, da prepozna avto, voznjo nazaj in naprej... ampak vinjete so boljse - stanejo nas manj in naj tako tudi ostane za naslednjih 100 let.

Sem PROTI satelitskemu cestninjenju. POZIV VLADI: Vse te MILIJONE EVROV raje vlozite v to, da bo sodni sistem postal bolj ucinkovit (ali z visjimi placami sodnikom ali pa z znizanjem njihovih plac zaradi nedela v preteklosti ali pa za tozbe proti sodnikom zaradi nedela in zavlacevanja - meni je vseeno, ampak vlozite ga v sodstvo). S takim sodstvom, kot ga imamo, lahko vsak dela kar hoce in nihce mu ne more narediti nic (razen, ce sam spet krsi postopke).

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(