Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

alpha7B5sn sporočil: 961
[Glavni forum] Tema: Krka bo zaradi Romunije naredila svoj CSI
[#2812674] 20.01.20 09:05 · odgovor na: (#2812227)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: alpha7B5sn 20.01.2020 09:08
[rename]
> [abohte]
> Kovačič ni na vodstvu Krke že 15 let. Isti Kovačič je nekaj mesecev po sestopu s položaja potožil, da mora, če hoče priti do Colariča, počakati pri vratarju.
> Tudi romunska novinarka, ki je razkrila prakso Krke, ugotavlja, da direktnih nakazil zdravnikom ni več (da že nekaj let Krka nagrajuje zdravnike s konferencami ipd.).

Vem, vem.
Kovačič je umrl že pred kakšnimi 5 leti.
Ampak, kar se Krka nauči, to Krka zna :-P

P: tudi konferenca je zgolj podkupnina in ne nagrada.

Edit. Sem šel zguglat. 18.2.2016 je umrl, upokojil se je 2004.
Zanimiv intervju (avtor Franci Kek):
www.dnevnik.si/1042730213
Hvala za link tudi z moje strani! Zelo, zelo zanimiv in poveden intervju! Če ne bi na drugi strani bilo takšne osebnosti, bi zagotovo bil manj. Takšne ljudi je dandanes izjemno težko najti, če sploh še, zlasti v Sloveniji, in tudi "časi" so se bistveno spremenili ... Sicer pa je bila po moje ključna, osrednja in najmočnejša izjava v pogovoru naslednja:

"Pri tem, kaj je komu pomembno, sem se redko zmotil."

Se pravi, da je človek imel zelo dobro razvito empatijo. Ne glede na vse povedano in vsaj meni znano o njemu mi tudi ni dajal vtisa bahavosti. Precej močan in nostalgičen je bil tudi naslednji del, torej:

"Ah, to so bili drugi časi. Ni bilo tako, da si moral za vse ne vem koga spraševati."

Da so se res začeli drugi časi, se je pokazalo tudi pri zaključku njegove uradne kariere, kjer se mu je način izvedbe in obravnave le-tega s strani "nove garde" očitno kar fržmagal.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen