Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.825
Zadnja sprememba: 0513ANITO 04.12.2019 16:24
[]
> [0513ANITO]
> > []
> > > [0513ANITO]
> > > > []
> > > > > [0513ANITO]
> > > > > Podnebno stretegijo (če že mora biti tak nepotrebni papir), lahko napiše samo nekdo naravoslovno tehnične izobrazbe....Strojnik, fizik
> > > >
> > > > na primer doktorica fizikalne kemije angela merkel :)
> > >
> > > Jap....hodo tanka je meja med znanstevnikom in norcem....
> > >
> > > Pa še to...Pri komunistih so Doktorske nezive (pa ne une častne) dobivali tudi največji idioti.
> >
> > ti si sicer dostudiral v jugi ali nekje v tujini? ker po moje je vecina prisotnih v jugi, vkljucno z vsemi, ki se je z vsemi stirimi otepajo.
>
> Začel študij, ko je Juga razpadla...1990...
> Študiral pa v Ljubljani.
>
> Pa še bog vet kaj priden študent nisem bil.

potem sva kar blizu, jaz sem bil takrat v drugi polovici studija prav tako v lj.

ok, to sva razcistila.

ne zdaj uletet z "ampak tudi v samostojni sloveniji imajo ves izobrazevalni sistem v rokah komunisti", ker bos nazaj pokvaril sliko :)
Ves res ne...

Imajo pa večino družboslovnega študija....pri tehniki je tega malo manj (no kar precej manj)...so pa bilo posamezni profesorji precej rdeči. Prej omenjeni profesor je prišel od šlosarja do dekana..in to v Samostojni Slovenji.

Predavanja so bila pa čista burleska...tip ni imel pojma kaj razlaga (niti ne preveč težka matematika je bila zadaj, pri eni razlagi), seveda ni znal tistega, čemur je rekel "izpeljava" sam tudi slučajno ne izpaljat, zato je pač v par skokih prišel do končne formule...vmes pa naredil en kup napak. Mi pa v smeh... Pol je prišel nasljednjo uro povedat, da se je zadnjič zmotil...potem pa jovo na novo spet isti felerji pri "izpeljavi".

Izpit pa...Zmetal random, kakor se mi je dol dvignu....Jaz sem ga slučajno na eno bedarijo ujel in iz nje naredil VIC...se je odsmejal in sva zaključila z 8.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen