Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
[rename]
> [sopranos]
> To je današnji svet. Ko je vse predpisano, razdrobljeno in vsak skrbi samo za svojo rit.
> Ko imaš v teoriji varnost, zaščito in ne vem kaj še vse. V praksi pa anarhijo, brezvladje in brezpravje.
>
> Naša tržna inšpektorica se ukvarja s tem kakšna ima očala, frizuro, čevlje. Briga njo za potnike. Agencija, ki nadzira Adrio, post festum, ko letala niso več v rokah Adrie, samo izbriše letala iz evidence. Adria že nekaj dni ne leti več, oni pa ji dajo čas, da zadeve uredi do naslednjega tedna.
>
> Podobno je pa potem na evropski ravni. Saj si videl kako je bilo z avti. Vedeli so, a so po nojevsko tiščali glave v pesek. Šele ko so zadeve sankcionirali Američani, so se zadeve začele odvijati. Američani so pa ostro reagirali, ker jo šlo za Evropejce. Če bi šlo za Američane, bi bilo verjetno drugače. Tako to je v današnjem svetu. Vse je relativno. Dejstev ni več. So le še mnenja, percepcija, čustva itd.

Sem ze zadnjic povedal, ob torkih pa cetrtkih so sveze ribe.
Ne mores takrat od sefice pricakovati, da se bo ukvarjala z nekimi vozovnicami Adria Airways, ce pripeljejo ribe iz Adriatskega morja :-P
(Pa ob petkih tud ne, takrat je ze skor vikend.press)
Ja, saj tako to je. :) V ponedeljek je ravno začetek tedna, ne mi s pizdarijami nejdati že prvi dan. Četrtek je tako dan, ko ni uradnih ur. V petek se pa tako in tako samo do 13. dela. Pa tako kot si rekel, je treba še na tržnico, pa k frizerju itd. In imaš potem dva dneva ko se malo dela. Pa še takrat je kakšno izobraževanje in sestanki o tem, kako naj bo klima na hodniku obrnjena. Pa zakaj je Lojzka v 43 plačnem razredu, Francka pa samo v 41.

Ker jih kritiziramo, bodo izvedle akcijo. Šle na tržnico in ene 70. let staro mamco oglobile, da bo veselje. Bo zgodba prišla v medije in bo cela pizdarija. Potem bo pa spet jokanje, mi se trudimo, delamo cele dneve, a nas samo kritizirajo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen