Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-379669 sporočil: 7.971
Zadnja sprememba: FIN-379669 19.09.2019 18:44
Jankovič ima dvakrat prav:
- prvič, da je najbolj oškodovan med posamezniki
- drugič, da so iz družbene samopostrežne za VIP - beri izbrance (Hypo, Država, DBS, Factor, DUTB) njegove mutibarić firme vzele toliko (nezavarovanih) mio eur, kot so one želele, in danes te firme in njega nihče od odgovornh v teh družbah posebej ne preganja, ampak resignirano pravijo; hja, pač ne moremo izterjati, šit hepns.

Se je kdo vprašal, zakaj "težijo" Jankoviču, tisti, ki pa so njegovim mutnim firmam dali nezavarovane kredite (recimo "naš ali avstrijski državni" denar), pa so vsi OK?

Za moje pojme se je vprašati bolj, kakšna je odgovornost posojilodajalcev.. sploh ker gre za t.i. družbene posojilodajalce.

Tudi jaz bi na firmo vzel 10 mio eur, dal 0,5 mio eur zavarovanja... samo čez 7 let ne jokcat, da gnarja ni več.

Saj sem rekel, mačak je tale Zokić. Ko pa spregovori o etičnih vidikih, je pa sploh mačak (in še enkrat, formalno ima prav: on je najbolj oškodovan posameznik.) Robin Hood moderne ere, majstore. :)

Saj pravim, da se je na nek način učiti od njega. Lukaviji od lukavog, možda čak i od luka samog.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen