Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Na protestih v Moskvi aretirali več sto ljudi

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 07.08.2019 15:45
[robi2107]
> [najobj]
> ... ja, in hudoben kot Putin nedvomno je, se je onega nikomur koristnega/škodljivega ruskega penzionista v Angliji po celih 10 leth spomnil zastrupit z najbolj strupenim strupom ... khmm, če verjameš zahodni propagandi ...
Jaz novičoka nimam doma pa moj sosed tudi ne. Grem stavit, da ga nimaš niti ti. Ga pa ima ruska vojska. Kdo je zastrupil Skripalova ne vem, zagotovo pa ne tisti, ki tega strupa nima. Ne vem niti tega, kdo je ubil Politkovsko, ki je pisala o zločinih ruske vojske ter svinjarijah Putinovih silovikov in marionet. Vem pa to, da je bilo iskanje krivcev za njen umor farsa in da naročnika umora niso nikoli našli. Sam se vprašaj, zakaj je bilo temu tako. In aretacija Golunova na podlagi izmišljenih in podtaknjenih dokazov je zahodna propaganda. Zaprli so ga kao zaradi mamil, ki so mu jih podtaknili, potem so ga pa čudežno izpustili. Seveda ne zaradi protestov ampak zato, ker dilanje droge pa ja ni nič takega. Mar ti res misliš, da bi ga izpustili zaradi protestov, če bi mu lahko naprtili kakšno z resnimi dokazi podprto kaznivo dejanje??? Japajade.

> P.S.: ..... ob NATO paktu na ruskih mejah pa se Putin še dolgo ne rabi bati nobene opozicije, da bi zato moral goljufati na volitvah ...

No prav, potem so pa poročila o tem, kako je putinovska volilna komisija preprečevala opoziciji kandidiranje na volitvah, bajke za budale. In Putin je echt demokrat da ga ni večjega. Have it your way, če te skreganost s fakti osrečuje.
... čuj, jaz se s fakti ne kregam, ampak imam s "fakti" težave, ker ne morem razumeti, zakaj bi Rusi z značilnim ruskim strupom zastrupili nikomur koristnega/škodljivega ruskega penzionista v Angliji po celih 10 letih, ko ga je prej nekaj let imel zaprtega doma v Rusiji in bi z njim lahko naredil, kar bi hotel ... khmm, če zdaj pozabim, da so v vseh zahodnih medijih in za britansko vlado bili Rusi krivi prej, preden se je preiskava sploh začela, da smrtno nevarni živčni strup novičok v Angliji ni nobenega usmrtil in da je v neposredni bližini zrežiranega incidenta angleška tovarna živčnih strupov, kjer Angleži po 50 letih od nastanka novičoka tudi znajo narediti živčni strup z enako kemično sestavo ...

P.S.: nikjer nisem napisal, da je Putin echt demokrat, da ga ni večjega, ampak sem napisal, da se ob NATO paktu na ruskih mejah Putin še dolgo ne rabi bati nobene opozicije, da bi zato moral goljufati na predsedniških(!) volitvah, ki bi jih kljub Navalnemu in oni mulariji pač mogoče s procentom ali dvema manj prepričljivo dobil v vsakem primeru ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(