Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.235
[Glavni forum] Tema: Kaj bi me motiviralo, da se vrnem v Slovenijo?
[#2763814] 14.03.19 18:42 · odgovor na: (#2763813)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: crt 14.03.2019 18:43
[rename]
Don’t shoot the messanger ;-)
Napoved cez 20 let je dal mufti, stavi z njim (ce si upas, xe,xe).
naceloma nimam problema s tem, razen da se midva ze poznava, muftija pa ne bom sel ekstra iskat in cukat za rokav, da bi lahko stavil.

20 let je relativno kratka doba. stanja in procesi imajo svojo inercijo. ta inercija (ali: lepljivost sedanjega stanja) je tipicno veliko vecja, kot pa si clovek predstavlja, ko samo v svoji glavi nekaj premetava in pride do necesa, kar se mu zdi logicen sklep. velja za raznorazna podrocja.

tipicen primer rezultata je potem nekako po takem kopitu: saj naceloma si prav razmisljal, samo da si delno kvalitativno, precej kvantitativno in zelo kronolosko falil.

Kar se pa hrvaske enotnosti tice: navzven so enotni, potem pa umazano perilo perejo doma, ne v DU.
Slovenci pa....well, ya know wat I mean :-P
za moje pojme so vsi razni "tojemoznosamoprinas, drugod pa..." to be approached with extreme prejudice because of likely being full of shit in to ne velja samo za primer, ko "pri nas" pomeni v sloveniji.

bolj kot gledas razne drzave skozi njihove domace medije, bolj ti je po moje jasna skupna mera krvavosti pod kozo ter kako strahovite kolicine pozerstva in marketinga drugim in sebi se prodajajo kot hude in pomembne resnice.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen