Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bobek13 sporočil: 4.301
[sajmonelavesela]
> [bobek13]
Ne, nisem (še) prebral linka. Pa saj ne govorim toliko o temu zdravilu, kot o sami možnosti izbire. Zdaj ker je ona zgoraj dohtarca, je pač relavantna za področje, in o temu ona piše. Vseh njenih motivov pa kot pravim ne poznam, komot je lahko tudi neka kumbaya vernica, a ona sploh tu ni pomembna, ampak tema ki jo je odprla.

Predstavljaj si, da ni nje in niti tega zdravila, ostaja samo dilema, kdo in kako te lahko zdravi, in kdo vse ti pri tem stoji na poti (ali pa te ščiti pred zlorabo odvisno od primera, a ne).
if you put it that way :-) je definitivno bolje, da je zdravnik tisti, ki "zdravi", mi je pa s tega vidika "zabavno", ko so recimo nazadnje pisali zakone o zdravilstvu, so npr not zapisali, da zdravnik, ki se ukvarja s homeopatijo (ne vem ce velja samo za homeopatijo ali tudi za drugec"veje" zdravilstva) izgubi zdravnisko licenco, kot kao ali-ali, si zdravnik ali nisi, tu je po moje bila narejena velika "skoda", saj smatram, da zdravnik vseeno ve kaj pomeni komplementarno zdravljenje in za kaj in pri kom je lahko koristno, tako pa so bolniki prepusceni raznoraznim "mazacem", ki jim vse zivo prodajajo za suho zlato...
Saj v bistvu se strinjam s tabo praktično v vsem, kar pišeš. In sem dal to skozi, vključno s sprijaznitvijo proti koncu, the hard way. Res je, zelo je pomembna kvaliteta teh zadnjih tednov, dni in to za vse udeležence. Si komot predstavljam, da je lahko umirajoči celo najbolj zrel v celi zadevi. A jaz nisem (bil) tak, da bi (takrat) nekaj na silo.

Saj mogoče sem res čustveno oporečen zaradi izkušnje, naiven pa upam da ne.
te razumem, tudi jaz vprasanje kaj vse bi poskusil, ce bi se osebno znasel v taki situaciji, zato pa pravim, da me zalostijo take zgodbe, ker kot pravim nimam nic proti komplementarnemu zdravljenju, vsak po svoje s svojim telesomnin denarjem (sam jaz bi te prej kje drugje prepustil "odgovornost" ljudem da prosto razpolagajo s svojim denarjem ;-)), ampak ti decki iz latvije to "zdravilo" prodajajo kot enakovredno/superiorno zdravilom, ki so sla cez vse predpisane protokole (in ne ti protokoli niso sami sebi v namen, ceprav se marsikomu tako zdi ;-) big pharma zarote pa to...) in si ne upajo taksnih obljub dajat kot Rigvir, samo to je mene zbodlo...

lpA

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(