Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Apple znižal prodajne načrte

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.196
[Glavni forum] Tema: Apple znižal prodajne načrte
[#2750948] 03.01.19 21:13 · odgovor na: anon-186196 (#2750917)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: crt 03.01.2019 21:19
[mrkolice]
je treba bit fejst fleksibilen v teh cajtih. in izkoristi sanso. ti si ta prvi na tem forumu, ki bi moral znat to prav igrat. ne morem ucit profesorja in sori, ce sem si vseeno to dovolil. ajd, cheerz.
ni mi vec do tega. cebele in rastline, vmes pa kaj premaknem zelo rekreativno in brez groznih posledic niti gor niti dol. for old times sake v bistvu :)

ps. se mi zdi da ga poznas: twitter.com/hussmanjp njega mi je svojcajt priporocil tadej. ja, perma medo, ampak poglej njegove projekcije. tole komot pusne se olala.
poznam hussmana. ampak ... to, da X let razlagas, da bo slo vse v maloro, nakar koncno gre, ne pomeni, da si imel ves cas prav. ker ta "ves cas" je minil v znamenju tega, da si gledal tocno narobe glede na dejansko dogajanje in bognedaj da te je kdo poslusal.

(ampak ce ti je res do tega, lahko vzames se alberta edwardsa recimo... ki je res perma-on-drugs-bear in hkrati head of global strategy v societe generale -- na nek nacin podobna zgodba kot oni stric iz macquaria)

razlogov, zakaj bi lahko trgi sli v maloro, je skorda v vsakem trenutku precej mnogo. reci *zdalje* pa res ja -- je pa nekaj povsem drugega.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(