Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-113 sporočil: 652
[velikipok]
Glej, ne rabiš se razburjati in karkoli dokazovati, prepričevati in obtoževati, Tilna in druge "tilne". Kot investitor pač enostavno požreš kar si (za)investiral. V plus in možato zlasti minus. Tako enostavno je to.
Vem pa iz lastnih izkušenj (skupaj krepko čez 2 mrd poslov), da tudi zmanjšan nerealiziran dobiček boli in peče... tudi zaradi ega.
In CICG je od nekdaj družba, ki mi ne sede (tudi in predvsem, ker v njej vedri in oblači lepi Borut iz Modre). Pa za to ne krivim nikogar. Pač ni za moj želodec...
LP M
Vidim ja, da vidva sodeč po interpretacijah napisanega malo živita v svojem svetu, pa tudi v redu. O prvem odstavku, ta doživetja si malo bolj sanjal kot videl ali zares prebral...
Glede peke pa, mene je že tako in tolikokrat peklo, da je z desetletji enostavno začeli peči dosti manj, bolj posrbi:), čudi pame, da se to ni zgodilo tudi že tebi po toliki količini poslov...
Bolj kot peka me pa zmoti nadutost kombinirana z polznanjem in potem malo zajebavam... Sam smisel za humor je v teh naših krajih bolj redek pojav. Tako, da ne gledat samo skozi sebe, ko se je enkrat raspočilo, je nastalo nekaj čisto drugega...:)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(