Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

drugmirko sporočil: 1.301
[MF-329115]
Sicer nisem gledal cele oddaje, vendar se mi zdelo, da je razprava na nekaterih področjih zelo strokovna (recimo v zvezi s kanalizacijskim odsekom).
To o dopuščanju", da je kdo od njih celo zmogel povezat par stavkov, ki niso bili samo floskule", se mi zdi celo malo žaljivo (vsaj do nekaterih kandidatov).
Na primer, zdi se mi, da je g. Ogrin zelo korektno predstavil problem kanalizacije, s slikami itd.
Bi ga bilo zanimivo poslušati, če bi lahko predstavil vse argumente, počasi, brez kakšnih časovnih omejitev itd.
Tako je vsaj moje mnenje. Sicer pa, vsake oči imajo svojega malarja.
ja... mogoče... oziroma, ne trdim, da ni. so mi pa "dvignli kislino"... :).
in glih tam nekje okrog te kanalizacije sem spet naklikal... in se strinjam, thing sounds fishyčeprav mi je Ogrin s tisto tablo (če je bil on, si imen nisem zapomnil), tonom in argumenti deloval malo "donkihotovsko"... vendar po drugi strani, to je celosten in v bistvu nujno potreben infrastrukturni projekt! ljudje pač serjemo in to, ko potegneš vodo, ne "izgine"! nekje konča in zahteva resno infrastrukturno rešitev! nimam pojma katera bi bla "prava" ali "najboljša", kot tudi ne čigavi interesi so v tej konkretni rešitvi skriti ali zadovoljevani... za to (prvo) bi morala skrbet stroka, in (za drugo) tiste iste institucije čez ktere sem siknil prej!
pri včerejšnji debati o tem pa me je NESKONČNO zmotla "slovenskost" spora in eventuelnega reševanja problema, ki je nakazaoval to, da rajši ne bomo naredili nič (oziroma, ustavili projekt), kot pa, da stvar ni narejena tako, kot "jaz mislim, da bi morala bit"!!

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(