Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[drugmirko]
> [bc123a]
> > [rename]
> > #razmožganjeni in .
>
> Ze to, da je vec kot en protikandidat Jankovicu je narobe. In pritisk Ninamedije, ki prepricuje volilce, da je ze vse odloceno, je dejansko namenjen temu, da se ne zgodi drugi krog.
>
> Ker v drugem krogu, z enim samim protikandidatom, pa bi znal Jankovic pasti.
>
> Jaz bom gotovo glasoval za Logarja (s stisnjenimi zobmi, ker @strankaSDS), pa sploh nisem gledal njegovega programa. Ze da se magistrat prevetri v enem mandatu, bi bilo okej. In da jankovic ob svojih rabotah bankrotira tudi dejansko, ne samo virtualno, bi bilo tudi ok.

evo... včeraj na teveju nekaj časa gledal soočenje "kandidatov"... iskreno, nisem zdržal dolgo, čeprav dopuščam, da je kdo od njih celo zmogel povezat par stavkov, ki niso bili samo floskule . iz videnega pa... "pissing contest" med Logarjem in Jankovičem me je prepričal, da ne bom volil nobenega od njiju... prvi se je obnašal kot revanšistični arogantnež, čigar resnica je edina zveličavna, drugi pa kot užaljen otrok, ki mu nekdo proba v peskovniku lopatko vzet in sploh nihče ne spoštuje njegove edinstvenosti... eno in drugo pa je zame mešanca narcisoidnost in fanatizma, ki mi pomeni, da bo "modus operandi" ostal praktično enak, eventuelno se bo zamenjala samo "barva" akterjev.... torej, od mene niks glasu za enega ali za drugega...

od ostalih pa.... v času, preden me je vseskupej minilo, se mi je relativno konkreten zdel un od SMC ampak, po minuli izkušnji z vladavino te stranke ne vem, če bi :/... pa s par stališči unga od SD al nečesa levega sem se studi strinjal... poleg tega ni deloval kot "konj s plašnicami" ampak dokaj odprto in trezno... dvomim pa, da bi na županskem stolčku, poleg vseh lešinarjev njegove stranke, lahko bil tak tudi, če je res tak! zatorej, nisem ziher, da bi dal glas tudi kateremu od teh dveh. ostalo pa... "marginalci in bojevniki z mlini na veter". najbrž sploh ne bom šel na volitve...

manj kandidatov je definitivno nuja! generalno pa mislim, da že desetletja "lajamo na napačno drevo"... za mesto je vseendrek kdo in katere barve je župan, dokler dela stvari, ki mesto na kakršenkoli način premika na bolje! in po tem kriteriju je dober tudi Županković! problem v tej enačbi je to, da institucije ki so dolžne bedet nad tem KAKO to župan počne (in sankcionirat "anomalije"), tega ne počnejo...
dokler se v tej državi to ne spremeni, je moja intenca volit tistega, ki mi deluje najbolj moralno in etično. ker pa taki, tudi če so izvoljeni, v družbi v katero smo se spremenili nimajo šanse za funkcioniranje, v vsemu skupej v bistvu ne vidim nič drugega kot PR cirkus in "field day" za medije...
Se strinjam, da problem ni toliko v samem Jankoviću ,ampak bolj v pravosodju ki ne sankcionira korupcije. Je pa res, da Jankovićev korumpirani aparat precej efektivno deluje.
Dejansko velja tista ljudska: Zoki sicer krade, ampak tudi dela.
(Druže Tito ti si krao ali si i nama dao, ovi sada samo kradu - ništa nam ne daju :)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen