Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.317
Že leta tu trobentaš, kako Si v "svetovni tekmi", boga mi Izvoznik ko Krka, Revoz in Danfoss skupaj. Pa potem zdaj provališ, da se ukvarjaš s holcerijo... Da nisi ti onih štengc ob kolpi tesal ;)

Potem si vmes enkrat uletel s pizdenjem, da tebi pavšalistu država popali davek, pa čeprav si ustvaril izgubo. skratka, po tej logiki maš 100 jurjev prometa ali manj letno.. (firma kjer delam, to naredi v enem dnevu... in ja... tehnološka firma, kjer je šel promet v 4 letih iz 30 na 50 milijonov, število zaposlenih pa iz 96 na 137.. Kaj bo jutri vesta pa bog pa ciganka... pa direktorja).

To, da se krčiš, stokaš že odkar si sem prišel. Cela Slovenija rase (ob enakih davkih, prispevkih, etc), samo ti boš podjetniško vsak cajt poginil...

Pri čemer Me zanima, kako lahko, glede na prvi odstavek (svetski podjetnik, ki premaguje konkurenco na tujih trgih), ti crkavaš na obroke, ves ostali slovenski izvoz pa podira rekorde.

Seveda se vmes še pohvališ, kako dobičke "skrivaš"... Holcer, ki se vmes razume še na "davčno optimizacijo" ki je vredna samega Snežiča. Nekoliko poredno človek pomisli, da če bi malo več se ukvarjal s holcerajem, in malo manj s tem, kako boš dobičke skrival.. bi tut za kako novo mašino nabral in odpuščat nehal...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(