Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [mimoidoci]
> > > [najobj]
> > > > [mimoidoci]
> > >
> > > > Seveda se ne bova nikoli razumela, če pa jaz napišem, da druge države ravnajo drugače, ti mi pa odgovoriš, da dvomiš, da se športne stavnice lahko v celoti izognejo davkom.
> > > >
> > > > Pa ravno v tem je problem, ker ti vse po svoje. Ravno športne stavnice kot organizator in glavni pridobitnik so in naj le bodo obdavčene - se strinjam.
> > > >
> > > > Ampak žal dragi tovariš najobjestnejši mi tule že ves čas govorimo o obdavčitvah stavca - igralca športnih stav in ne o obdavčitvi organizatorja..... Stavci so npr. v Angliji brez davkov.
> > > >
> > > > Tipično zate, vedno zgrešiš point debate.
> > > ... eh, kaj pa sem jaz na samem začetku tukaj forum.finance.si/?m=...877&single drugega napisal, le da je moja primerjava o vrnjenih žetonih v igralnici očitno pretežka za tebe ... khmm, potem pa sem jaz zgrešil point debate ...
> > Še en dokaz več, da ne veš o čem debatiramo. Svoje puhle in vsebinsko prazne prispevke raje obdrži zase, ker nič ne pojasnjujejo. Morda pojasnjujejo le to, da ne razumeš sistema obdavčitev. Ne ločiš niti med obdavčitvijo organizatorja stav, o kateri ne govorimo, in med obdavčitvijo stavcev - fizičnih oseb, o kateri se ves čas pogovarjamo. Tisto tvoje mučkanje na blagajni igralnice ne pove prav ničesar. Ponesrečen prikaz nekih kvazi dejstev, ki sploh niso predmet debate.
> ... OK, sicer je globino tvojih vsebinsko polnih misli puhlim in vsebinsko praznim ljudem res težko razumeti, ampak če jaz zdaj tebe prav razumem, ti globoko v sebi čutiš neizmerno potrebo, da se z mano ne strinjaš niti takrat, ko se jaz s tabo strinjam, ker o davkih pri športnih stavah ves čas debate govoriva isto ... eh, jebiga ...
Oprosti. Morda sem res preoster s tabo. Pri tebi imam vedno vtis, da namenoma zgrešiš bistvo, v resnici ti je pa to lahko v naravi.
... eh, seveda ti oprostim, sploh ker vidim, da se tako rad pogovarjaš z mano ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(