Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

kzupanc sporočil: 10.519
[Endimion]
Velja zgolj in samo za predsednika države... McCain je bil senator mislim da debelih 20 let.

Ta naš župan ima realizacijo. Jaz kot meščan Ljubljane jo opazim. Ne le Center. Oziroma strogi center. Jaz sem bil skeptičen leta 2007, in 2008, samo je res speljal nekaj reči zelo dobro. Zajeb s stadionom... Ja velik, ampak po drugi strani poglejmo kako se gredo gradnje športne infrastrukture v Allmighty USA:

www.youtube.com/watc...cwJt4bcnXs

Kaj drugače? Prav nič. Ampak Športna infrastruktura ni samo Stadion in dvorana ob BS3. Vse tole je bilo dograjeno ali renovirano v času županovanja Tega belcebuba:

www.sport-ljubljana..../RIC-Sava/
www.sport-ljubljana...._Kolezija/
www.sport-ljubljana....Ljubljana/

Zdajle so energetsko sanirali še Kopališče Tivoli.

Da ne omenjam zelenih površin (Zupančičeva jama, predel ob Šmartinki za črpalko, tam samo še kafič fali), mala športna in otroška igrišča ki se postavljajo na novo, drugo leto gre v prenovo tudi kopališče Vevče (Ob rondoju v POoplju pa bo v kratkem zrasel športni park)

Skratka cel kup reči, za katere se je poprejšnim urbanistom ob pozidavi ljubljanskih sosesk gladko jebalo. Pozidalo se je celega fuka becirkov, spremljajoče infrastrukture pa ni bilo.

Ja seveda so črni madeži. So konci Ljubljane, ki niso priklopljeni na kanalizacijsko omrežje. A vsaj za en primer vem, kjer se to ni zgodilo, ker eden ood deležnikov ni hotel na občino prestavit svojega konca ulice. Imaš 10 hiš, 9 bi jih dalo svoj konec uličice da jo občina uredi in ureja (Vključno z obcestno razsvetljavo, kanalizacijo, zimsko službo...) eden, pa je trmast, pa potem nihče nima nič. Koliko je še takih primerov, ne vem. Mislim, da ni osamljen. A point je, da je vseeno sramotno, da ni kanalizacije povsod. PIKA.

Recimo mene moti, da so vsa na novo zgrajena socialna stanovanja.. v Polju. Ne da tam stanujem, ampak ko ti v okoliš pade relativno solidno velika količina low-income ljudi, to malce degradira sosesko. Bolje bi bil naredil, če bi te bloke malo porazmetal po vsej ljubljani, kjer bi le lahko šlo. A je to možno ali ni možno.. ne vem.

Meni je sicer Logar čisto simpatična pojava... Bojim pa se, da bo prva stvar, ki se jo bo polotil... žaganje onih zvezd ob PST-ju. Ki nikomur v resnici ne koristijo, škodijo pa tudi ne. razpizdiš pa one, ki jih radi vidijo.

Tako kot je Gustl pravilno povedal. S sloganom "pozdravimo Ljubljano", ki je sicer dvoumno (pozdravimo kot pozdrav, ali pozdravimo kot zdravljenje), a vseeno sciljano s strani opcije, ki bi Zorana najraje videla na parah, in ne dopušča napačne interpretacije, v mestu, ki dejansko je bistveno bolj zdravo, kot pa pred 12 leti... Težko zmagaš. Lahko pa mu daš lekcijo skozi Mestni svet. Pa še to je vprašanje.

Kolegu ki mu gre na jetra to, da na vrh stolpa Ljubljanskega gradu ne vihra slovenska zastava pa sporočam da v vsej državi ni kraja ali mesta, kjer bi imel toliko razobešenih slovenskih zastav kot 2km2 Centra Ljubljane. Ne samo to. Tam ob Prešernovi je še cel kup drugih zastav.. Nemška, Avstrijska, Ruska, Ameriška, etc... Na vrh LJubljanskega gradu pa od ŽBLJ vihra zastava mesta Ljubljane. A čopova ulica je "slovenska"? ker je dal Zoran v podn zmontirati verze iz zdravljice? "Opanković je Slovenskega Poeta takole počastil? Ne me jebat... Saj ne rabite tako nazorno kazati da ste možganski maloposestniki...
Jaz v bistvu držim pesti, da Logar spodobno pride v drugi krog in tam pobere Jankoviču kakih 40%. Zmaga naj pa sedanji župan. Tako si bo Loga rnaredil lepo promocijo, ne bo pa mu treba naslediti še kako vročega ljubljanskega županskega stola.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen