Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Martin Strel: Trumpa bom volil, ker je desc

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.967
[Glavni forum] Tema: Martin Strel: Zato bom volil Donalda Trumpa
[#2701797] 12.03.18 12:18 · odgovor na: pobalin (#2701696)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 12.03.2018 12:23
[pobalin]
> [najobj]
> ... čuj, kdor šport spremlja samo od daleč, zelo dobro ve, da Strel s športom nikoli ni imel nobene zveze in se zato ob dolenjskemu cirkusantu iz Amerike lahko samo zabava, seveda ko ga izjave »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« preveč ne razpizdijo ... khmm, tako da mi res ni jasno, kako je Strel uspel novico takrat tako nategnit, da je napisal zgornji članek, potem pa se je še kregal z mano, ker sem si drznil podvomit v Strelove blesave laži ...
Jaz kar ostajam pri takratnem komentarju: "Mogoče je treba njegovo izjavo, ki je tovariša Najobj čisto vrgla iz tira, brati v kontekstu. Da je Amerika polna bedakov, ki rabijo junake, Slovenija pa polna junakov, ki rabijo bedake."

Ni Strel neumen in ne kriv, če se ga lotevajo na neumen način in o njem objavljajo neumne članke. Tudi Trump ni bil neumen, ker je izkoristil, da so skoraj vsako njegovo tvitnjeno neumnost raznesli in napihnili vsi mediji. Pri tem gre za parazitsko simbiozo, za nenačelno koalicijo, medsebojno oplajanje med klovni in mediji.

BTW, še vedno se čudim, kakšno profesionalno transformacijo je Novica doživel, na Delu. Nikdar mi ne bo jasno, kateri je pravi Novica: rumeni revolveraš Financ ali umirjeni poročevalec in celo razmišljujoči komentator Dela. Podobno kaže tudi za Lipnika.
... OK, Trump je res svojega denarja vreden, vseeno pa ne vem, kako lahko primerjaš Trumpa in Strela, ker razen neizmerne samozagledanosti in da oba ne mislita preveč, kaj rečeta in da Trumpa sliši in si potem o njem svoje misli celi svet, Strela pa razen po dveh letih nekaj forumašev na totem forumu ne sliši noben in si zato o njem noben ne misli nič, Trump in Strel skupnega nimata nič ...
> P.S.: rad bi videl Strelovo milijone dolarjev vredno haciendo, s katero se je hvalil, da jo je zaslužil s svojim "plavanjem" po ameriških rekah, ker se po njegovem za Američane samo še Super Bowl lahko meri s "plavanjem" po rekah ... aja, in še nekaj o Strelovem "plavanju", če se nesrečnik utopi v zgornjem toku ameriške reke Missouri in če se kje ne zatakne, potem lahko enako kot Strel komot "priplava" tudi do New Orleansa, kjer se Mississippi izliva v Mehiški zaliv ...
Ma glej, jaz sem bolj fovšljive sorte in mi je mogoče ljubše, če nima milijonarske haciende. Ker, če bi jo imel, bi me razžiralo, da je tiček-cviček od države in paradržave pocuzal denar, si v Ameriki ustvaril slavo in bogastvo, zdaj pa serje po nas. Če ima pa samo hišo in mora s familijo delat, plavat, zabavat goste, hodit po domovih upokojencev, živet normalno življenje nekakšnega srednjega razreda, naj mu bog požegna.

Če pa Slovenijo in Slovence šimfa nam Slovencem, pred Ameri nas pa hvali, mi je pa sploh čisto OK. Meni zaradi Strela nič ne manjka, kaj dosti obogatil me pa tudi ni, ne materialno in ne duhovno. Ker pa sem precej naklonjen cvičku, bi z njim mirno spil kakšen glaž in ga zraven še malo kibical.
... čuj, tisto haciendo nisem omenil, ker bi je bil Strelu favš, ampak sem jo omenil zato, ker Strel ni Anže Kopitar ali Goran Dragić, ki čisto zares imata svoje haciende, ker sta zvezdnika v najbogatejših profesionalnih ligah NHL in NBA in za svoje milijone ne plavata po ameriških rekah, ampak plavata v svojih bazenih tiste redke dneve v letu, ko imata čas ...

P.S.: ker Novica ni več na Financah, ga ne morem vprašat, zato bi mogoče Frankl lahko povedal, kaj je kot urednik s totim člankom takrat hotel povedat ... khmm, ker me je groza, če je hotel povedat, kar je povedal ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(