Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-6533 sporočil: 5.777

purinoli je napisal(a):
Kolega Starmar,

tole temo sva predelala ze veckrat. Pa dajva se enkrat : ce bi v Evropi prevladalo krscanstvo, bi bila zmlja se vedno ploscata. Obcasno bi se krscanski aparatciki greli z ekoloskim kurivom - lesom in spotoma se kako mojo ali tvojo teto zraven zakurili. Ob predhodni nekajmesecni obdelavami s torturami, ki jih lahko izumijo samo izrodki clovestva.

Vrednote Evrope so ANTIkrscanstvo = renesansa, humanizem. Recidivi strogega krscanstva so pa nacifasikomunizem. Stalin je bil semeniscnik, ne pozabi tega. Kristjani so, dokler so imeli absolutno oblast, mucili in ubili vsakogar, ki jim je nasprotoval. To pac ne morejo biti moje vrednote.

Protestanti so pac nekaj takega, kot danes JJ. Ni pravoveren, je pa levak z zeljami po skupni skledi, ceprav ne tak, kot kaki SD,SLS,DESUS.....

Vecina nas kar lepo shaja s svojimi vrednotami, ki nimajo nic skupnega s krscanskimi "vrednotami". Ne kradi, ne ubijaj.....nisokrscanske vrednote, ker so nekajkrat starejse, oni so si samo prisvajali in kradli, kar jim je prislo pod roke. Vsi prazniki so starejsi od krscanstva. Cerkve v Amerikah so narejene na rusevinah neizmerno starejsih templjev.

Kaj mi lahko ponudijo? Ora et labora? Labora ja, ora pa ne. Pa naj cimprej vrnejo tiste gozdove, sicer jih jim bomo vzeli. Ce bo treba tudi s silo, zakaj pa ne. Oni so jih itak dobili s silo in prevaro. Vsekakor bodo slej ali prej odgovarjali na kakem mednarodnem sodiscu zaradi stoletnih krsenj clovekovih pravic in zaradi zlocinov proti clovestvu, ki ne zastarajo.

Krscanske vrednote so v Evropi in drugje vedno sirili z ognjem in mecem, zato meni ne morejo biti vzor. Proti veri kot taki pa nimam nic, naj jo prakticira, komur pase, firma je pa navadni mafijski kartel, ki ga bo treba slej ali prej razbiti, razstaviti na prafaktorje in imovino vrniti pokradenim narodom.

Tak je to v normalnem svetu, kolega Starmar. Pa lep pozdrav iz Shenzhena, 嘌呤
Stari, tole pa z veseljem podpisem.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(