Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kriptotrg v iskanju vrednosti

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Kriptotrg v iskanju vrednosti
[#2693307] 17.01.18 13:42 · odgovor na: (#2693301)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 17.01.2018 13:44
[Wulfe]
> [Polo83]
> tole sedaj so resni časi in kripto ni več postranska tema, vzrok so regulatoriji, če korejci zadevo prepovejo in če se temu februarja pridružijo američani, evropa navadno sledi yankijem, je zadeva končana in se bodo valute vrednotile v centih...če tega ne bo, se bo veselica za nekaj časa nadaljevala, ampak mislim da se obrisi neizbežnega že kažejo...
od kje ti to z Američani? bitconnect je SEC prepovedal, ker so delali protizakonite stvari

v USA sicer smatrajo vse kriptose za commodity, zato moraš pri tradeanju zacahniti davek (če si ustvaril dobiček) in ga prišteti k dohodninski osnovi. kakor vem, je v congress že bi-partisan bill (odnosno debata), da bi se vrednosti pod $600 oprostilo vseh davčnih spon. to bi seveda povečalo trg za mikroplačila s kriptosi, kar je dolgoročneje spet bulliš.

seveda ne trdim, da cena ne more pasti na $8700, nato pa je spodaj že $5100. vsak poznavalec TA lahko to objavi na webu (jaz pa povzemam, TA je zame še vedno voodoo, lol)
... čuj, kaj pa če se tisti spodaj umakne ? ...

P.S.: ker vidim, da si ti tut not padu, me zanima, kako je ob tako preglednem globalnem(!) trgu s kriptovalutami možno, da se - pred časom sem to prebral na totem forumu - v Južni Koreji trguje po bistveno drugačni ceni kot drugje po svetu ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen