Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[dani14]
> [najobj]
> > [dani14]
> > > [najobj]
> > > ... OK, sicer bistva mojega posta nisi komentiral, ampak ko glih komentiraš, bi lahko še povedal, kako bi bilo v Sloveniji, če bi nam ZDA in EU uvedli podobne sankcije, kot so jih uvedli Venezueli
> >
> > Ker nisi prebral članka, izvoli citat iz le-tega:
> > > "Čeprav so krizo v Venezueli zakuhale in večinoma še vedno kuhajo domače oblasti, pa so ZDA, ki svojim državljanom, družbam in skladom od letošnjega poletja prepovedujejo vlaganje v venezuelske državne in paradržavne obveznice, priročen grešni kozel za vse težave venezuelskega režima. Ta je tako sredi septembra razglasil, da ne mara več ameriških dolarjev in bo nafto, svoj daleč najpomembnejši izvozni produkt, po novem prodajal le še za evre, kitajske juane ali indijske rupije.
> > >
> > > A pred tremi tedni s(m)o še v EU uvedli sankcije proti venezuelskemu režimu ..."
> >
> > Torej spet strel v koleno
>
> ... čuj, zdaj moraš še povedat, o čigavem kolenu govoriš, ker si citiral točno to, kar sem jaz napisal, da bi uničilo tudi Slovenijo, če bi se ji zgodile podobne sankcije kot Venezueli ...
Me veseli, da se strinjaš, da je zgornji citat točno to, kar si ti napisal in hotel povedati.

Zgoraj piše, da so sankcije ZDA od letošnjega poletja, sankcije EU pa tri tedne nazaj in točno to bi naj bil vzrok za zlom Venezuele? Sankcije trajajoče par mesecev, so povzročile par let trajajočo inflacijo? Se lahko še bolj zapleteš?
... OK, to sem res spregledal, ampak a ti res verjameš, da ZDA od letošnjega poletja gospodarsko jebejo Madura in da so na Chaveza pred njim pozabili ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen