Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek »Naš Zoki«, vladar, in svinja Weinstein

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: »Naš Zoki«, vladar, in svinja Weinstein
[#2682353] 05.11.17 19:26 · odgovor na: pobalin (#2682306)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 05.11.2017 19:31
[pobalin]
> [najobj]
> jaz ne razumem Financarjev, kaj bi radi dosegli s pljuvanjem po Zokitu, če pa ga vsi njihovi bralci itak sovražijo in ga bolj sovražit ne morejo, ker se samo malo sovražit ne da ...

Ne vsi. Tebe je še treba spreobrnit. :-)

> no, še bolj pa mi je hecno, da se Financarji tako zelo zgražajo nad pohotnim Zokitom, ko pa na drugi strani velike luže stari pohotnež postane predsednik, pa so vsi tako ponosni na slovenski rod ...

Meni je pa hecno, da levakarji in pravičnice in enakopravniki tukaj delajo cirkus zaradi ameriških pohotnežev, ko pa se podobna zgodba pojavi pri pevcu hej brigad, je pa precej tiho, zamolčano in izbrisano. Meni gre strašno na jetra navijaštvo, kričaštvo in licemerje tako pikčastih kot progastih, ker poskušam v tem direndaju s pazljivim poslušanjem izluščiti bistvo.

> aja, ti več bereš kot jaz, pa zato mogoče veš, če je Požar že postal milijonar s tistim svojim bestsellerjem, kot je takrat obljubljal ...

Čuj, to bi moral vedeti ti, saj sta oba Štajerca, Mariborčana. Pa Finance, ki budno spremljajo vse deželne posle in poslovneže. :-)

> P.S.: Zoki ni nič novega

Veš kaj je novo/staro? Nova potrditev starega vedenja, kako bedna, klečeplazna, lenoritna, servilna in predvsem brez vsakih človeških manir je deželna medijska srenja z državno sta.si na čelu. Kje, razen v necivilizirani vukojebini, se lahko zgodi, da v predsednik ene od svetovnih velesil odlikuje dva osebka iz mikrodeželije, to pa potem feel-love plemenu razbobna državna agencija, ki v naslovu in tekstu na prvo mesto postavi moškega in župana, žensko in državno ministrico pa šele na drugo mesto?!

Lenivci deželnih medijev pa to zvesto kopi-pejstajo - tudi pravičniško desni Reporter - vključno z zgovornim dodatkom, da gre za PR sporočilo županove spin mašine. Kar zagotovo ni pravi razlog, da so Jankovića zrinili na prvo mesto, kot se je Trump nekoč prerinil mimo črnogorskega predsednika. Gre enostavno zato, da je J abecedno pred K in M, pri spolu in funkciji pa sta.si in mediji prisegajo na absolutno enakopravnost...

Stokrat prekleta zaplankana močvirska zagovedna necivilizirana (para)državna svojat!

> Putin župana Jankovića in ministrico Kopač Mrakovo odlikoval z redom prijateljstva
> Kot so še sporočili z Mestne občine Ljubljana, je ruski predsednik danes odlikoval skupno osem posameznikov iz petih držav. Poleg župana Jankovića in ministrice Kopač Mrakove so odlikovanja prejeli še predstavniki iz Rusije, Srbije, Francije, Španije in Turčije.
> www.sta.si/2446596/p...jateljstva
> www.rtvslo.si/sloven...tva/436964
> siol.net/novice/slov...uge-452740
> www.delo.si/novice/s...akovo.html
> reporter.si/clanek/s...ica-603529
... čuj, Požar je sicer rojen Mariborčan - spomnim se ga s tenisa na Braniku - zdaj pa ima prodana duša z Mariborom manj, kot imam jaz z Ljubljano, pa jaz z Ljubljano razen plačevanja davkov nimam nič, tako da se tudi zaradi vašega pjevača nešto starijih šlagera čisto nič ne sekiram ...

P.S.: če se ne motim, so pri nas na ameriške pohotneže ne glede na barvo dresov vsi zelo ponosni oziroma so zelo ponosni na tisto, kar je iz tote pohote nastalo ... aja, Financarji (pre)pišejo samo tisto, kar (pre)pišejo na sta.si, v svetu pa Požar očitno ni taka marka, da bi se kdo z njegovim bestsellerjem ukvarjal in da bi lahko na sta.si od koga kaj prepisovali ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen