Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Predsedniška revščina

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Rokc5 sporočil: 2.857
[Glavni forum] Tema: Predsedniška revščina
[#2677868] 09.10.17 22:28
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: Rokc5 09.10.2017 22:33
Kar se predsedniških kandidatov tiče.
1. Pahor se zelo trudi. Korekten je do vseh, trudi se za spravo. Svetlobna leta daleč od Kučana in Türka.
2. Novakova - je iskrena, se trudi dobro nastopa. Cenim, da trdno stoji po vsem kar je morala preslišt od vseh medijev - ima ogromno razlogov da bi lahko bila zamorjena kot Janša ampak ni - je iskrena dobronamerna političarka, NSI je vrnila v DZ.
3. Tomčeva - ima zelo dobre nastope, je zelo dobra političarka. Ker JJ ruši ugled SDSa upam, da na kongresu zamenja Janšo ali pa gre v NSI da okrepi to stranko. Upam da janša in SDS ne zrušita njenega potenciala ker ga ima veliko kot političarka. Rabili bi jo v naslednjih letih!
4. Šarec - ne vem ali si je sam kriv ali ne, toda ljudje ga dojemajo kot kandidata trde levice. Tu se zame zgodba konča. Nočem predsednika pri kateremu bom jaz drugorazredni državljan. Nikoli več tega.
5. Likovčeva - na soočenjih se ni osramotila kot je folk pričakoval, dela dobro kampanijo Primcu. Seveda pa ni predsedniški material. Če Primc pride v DZ bi bila odlična poslanka.
6. Makovec-Brenčič - anemična, ne vem, brezbarvna. Tiipčen slovenski liberalno-levi meščansko-hohštaplerski klon. ni tako slaba kot Katarina Kresal ampak v tem modlu. Veliko takšnih iz javnega sektorja se je na zadnjih volitvah priklopilo na SMC.
7. Popovič - ne vem en tak prototip Jankovića. Čuden mi je sem mislil da je bolj lev ampak mi deluje velik oportunist. Samopromocija za lokalne volitve. Boljši kot sem pričakoval.
8. Šiško - hm, ne vem v bistvu ni klovn. Trda stališča ampak v tej deželi ki je polna zasmehovanja samostojne države in naroda in poveličuje jugonostalgijo je morda dobro da pride en tak. Da ti da misliti. Btw. Jelinčič in SNS NISO nacionalisti.
9. Krause - nov low-point SLSa. Punca ni slaba, nočem jo na osebnem nivoju zdaj nekaj napadat, upam da bo vztrajala v politiki, ampak da SLS gre tako postopat za predsedniške volitve. Sramota. Totalno so neresni. Kreteni. Resno naj se spravijo k sebi. Enega znanega politika za predednika naj dobijo, okrepijo delo na terenu magari naj naredijo predvolilno koalicijo v stilu SDU/CSU z NSIjem. Stranka ne rabi veliko, da pride v DZ.

Volil bom Novakovo, upam pa da ne zmaga Šarec slučajno.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen