Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.200
Zadnja sprememba: crt 22.09.2017 13:53
[kajulci]
tole s Situlo meni ni jasno, sploh. Predvsem mi ni jasno, kako so lahko tam dobili dovoljnje za gradnjo. Kajti, kot jaz vem, kot mi je zatrdilo več arhitektov, zakon NE dovoljuje izgradnjo stanovanj, ki imajo v celoti S lego. No, v Situli so vsa stanovanja ob Vilharji komplet obrnjena na sever. Na drugi strani pa imaš stanovanja direkt na tirih - za ta del ne vem kako je določeno z zakonom. Ampak meni so ljudje zatrjevali, da bojda hrup v Situli ni problem, ker tam vlaki vozijo čisto počasi, počasni vlak pa ni hrupen. Ampak kupcev v Situli pa tudi ne razumem. Mislim, kaj niste šli pred nakupom na ogled stanovanja in slišali vlakov? Ali hočete povedat, da je bil hrup pred dvemi leti neobstoječ, sedaj je pa narasel do nevzdržnosti.
ne vem, ce ima zvezo konkretno s to situacijo, ampak a ves, kako poteka tradiconalno slovensko zbiranje informacij - sem opazil na vec podrocjih...

sedijo trije tipi pred petrolom pa se pogovarjajo, a se dobijo not sendvici s prsutom.

- po moje se dobijo.
- po moje pa ne.
- meni je polde povedal, da ja.
- polde je kreten, ker je volil za X, pusti ti poldeta.
- ok vidva, ampak andrej mi pa zmer vse po pravici pove in je rekel, da nimajo.

vmes en pride ven iz trgovine pa nosi sendvic, vsi trije ga ignorirajo in nadaljujejo.

- cak bom zdaj jaz micko poklical.
- micka pravi da majo.
- ma micka kaj pa ona ve...
- dej pejd pa poglej na netu.
- nimajo to na netu.
- sam jaz pa mislim vseen da majo.

... a da bi sli slucajno not pa na viru samem pogledali... to pa niti slucajno. povsem tuja zamisel.

zdej ja, naceloma je cloveska lastnost, da se radi ravnamo po tem, kaj pravijo kolegi. na tem temelji tudi velik del danasnjega marketinga. ampak vcasih je pa to res ze cist bizarno :)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen