Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Gustl]

Marginalni primer, early adopters, irelevantno.
A ti pa nisi marginalni primer? :)

Govorimo namreč o tem, kdaj bo spletna prodaja lahko začela postajati resen mainstream. Z boljšo logistiko.
Obstaja obdobje, ko bodo to drzali gor early adopterji, ali pa tega ne bo. Ali pa bo rabilo orenk resne kapitalske vlozke (glej Amazon).
Napisal sem konkreten primer, ne govorim na pamet. Ker delam od doma, sem "kaslc" za sosesko. Če mene ni doma, je kaslc zame ko drug. Skoraj nikoli ni potrebno it na pošto ali paketomat, razen če seveda to obkljukaš ob nakupu.
Ja, ja, saj to vse razumem. Sam jaz si ne predstavljam, da bi to delalo v nasem bloku. Nisem si tako blizu s sosedi, da bi jim dovolil v mojo vrecko gledati.

Pomisli raje kaj pri nakupovanju pobere najvec casa. Setanje po neskoncnih hodnikih med policami in izbiranje izdelkov. Preko e-vmesnika to opravis 10x hitreje, prodajalec pa se lahko ravno tako gre upselling pac elektronsko, brez razgibavanja po celi trgovini. Ono da v trgovini samo poberes vrecko, z hladno, toplo in zmrznjeno robo (ki jo je nekdo pravkar zlozil zate), je zanemarljivo.

mimogrede, bil sem eden prvih uporabnikov mercator online nakupa, tam 2004 se mi zdi. Nehal zato, ker je vedno 1/3 narocenega manjkala.

Obenem sem za hcerko 2 leti nabavljal hrano iz UK, Boots online, od mlek pa do kasic in onih manj-kasic.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(