Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako so v Umanoteri pojasnili odločitev o Magni

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[bobek13]
Mene bi pa res zanimalo kaj je zdaj na tem, je res lakirnica tak hud okoljevarstveno/public health problem al ne? Kaj misli zdaj Magna samo lakirnico imet v MB al bodo še kaj drugega uvedli? Je kaj na tem, da zaradi Magne Javni vodovod MB letošnjo sušno(!hardcore!) poletje niti 1x ni objavil prepovedi zalivanja vrtov/pranja avtov, kar je baje bila prejšnja poletja stalnica? A je zdaj res da zaradi onesnaženjevanja Magni niso dovolili gradit v Grazu al dejansko tam ni prostora? A lahko prosim novinarji malo truda vložite in preverite vse te nasprotujoče si informacije, da si lahko javnost (naročniki!) ustvarimo neko z dejstvi podkrepljeno mnenje o tej zadevi, ker argumentov navijačev ene in druge strani ni glih za suho zlato jemat...

Hvala...

:-)))

LpA

p.s.: mogoče pa moram še v špeckahlanje preverit, če je slučajno kolega Pobalin že (spet!) opravil novinarsko delo namesto, hmmm - novinarjev... :-p
... čuj, lahko me proglasiš za navijača, ker sem rojen Mariborčan in že celo življenje (= ohoho dolgo) živim v Mariboru, pa se kljub zelo dobremu spominu ne spomnim, da bi bilo v Mariboru kdaj prepovedano zalivanje vrtov ali pranje avtov ... alzo, najdi si neke druge informatorje, če te res tako skrbi, da se Mariborčani zaradi Magne ne bi mogli umivat, ker vode v Mariboru itak noben ne pije ...

P.S.: ker noben ne ve, kakšne vremenske spremembe se bodo v bodočnosti v Mariboru zgodile v okviru globalnih vremenskih sprememb, ki se na planetu Zemlja dogajajo vse čas njenega obstajanja, seveda niti jaz ne morem trditi, da bomo imeli v Mariboru vedno toliko vode, kot je hvalabogu imamo sedaj ... no, ampak koga že danes skrbijo suše, poplave in potresi v bodočnosti, je za njega najbolje, da se kar takoj obesi in si skrajša muke ... evo, in zdaj samo upam, da me ne boš prijavil Gustlu ali Črtu zaradi spodbujanja nasilja, ker sem pred nekaj dnevi spet za tri mesece vnaprej plačal naročnino in mi čakalnica ne paše glih najbolj ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen