Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Japonski dresnik nažira cene nepremičnin

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[Glavni forum] Tema: Japonski dresnik nažira cene nepremičnin
[#2665975] 03.08.17 15:33 · odgovor na: (#2665948)
Odgovori   +    0
[kajulci]
Citat rave iz privat debate
>Gledam debato o dresniku - sam ne morem pisat brez naročnine.
Folk dela bedarije.
>Ni zelene rastline, ki je ne bi zatrl s tem, da ji vzameš svetlobo - če ne laufa fotosinteza, crkne.
>Mi smo se znebili robid s kartoni, medtem ko znanec veselo kosi, koplje korenine itd in jih še bolj krepi in raznaša okoli, zraven pizdi k sto mater in si ne da dopovedat, da je treba samo pokrit in bo odmrla rastlina in korenine.
>Pa ni treba folije - samo kartone - vse bo pocrkalo, deževniki pa bodo pod kartonom imeli žur in rasturli in naredili super fajn zemljico za prihodnje rastline, ki jih misliš met tam kasneje.

Zveni totalno logicno, se pa jaz vprasam naslednje: kako zavraga se tega ne spomnijo strokovnjaki, ki delajo cele kolobocije s tem dresnikom, da bi ga potamanili. Morda ke stos v tem, da prehitro raste in medtem ko si ga ti uspel prekrit v 99%, je ta hudic iz unega 1% ze pognal na novo in ti zacel delat stalo cist na drugem koncu?
Jaz se pa vprašujem, če nič po svetu, ali okoli Ljublajne ne hodite. Na PST sem lani videl, kako so bile določene flike pokrite s črno folijo. Očevidno so ta nazarenski dresnik preganjali. Torej nekateri vedo, kako se stvari streže. In lani se je nakladalo po medijih, kako na novem delu Zaloške skozi Polje raste dresnik, res je poganjal, letos ga pa ni videti... Če je volja se očevidno da marsikaj storiti....

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(