Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kaj lahko ponudi levica?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-9939 sporočil: 17.846
[Glavni forum] Tema: Re: Kaj lahko ponudi levica?
[#266295] 17.06.08 11:17 · odgovor na: anon-76887 (#266274)
Odgovori   +    2

0902ISXdX je napisal(a):


Ne razumeva se.
Jaz trdim, da ta vlada ni mogla preprečiti finiširanja prihvatizacije, ker za to preprosto niso imeli možnosti.
UVK in ATVP sta delovala na papirju dokler nista bila direktorja odstopljena.
Zakaj so tako dolgo mečkali z zakonom, ki preprečuje zastavo delnic prevzetega podjetja tudi meni ni jasno.

Ampak bistveno je to, da so bile tirnice postavljene že prej. Sedaj so se Šrot, Kordež, Zidar, Rigelnik in ostali forumaši samo še zapeljali do cilja. Koncept in sistem pa je bil vzpostavljen in blagoslovljen že davno prej, ko se je tudi izvajala selekcija kdo je naš in kdo ni. In profesor Duhovnik ni bil.
Malo verodostojnosti ti pa le manjka.

UVK in ATVP sta delovala na papirju, ker je to, tako TRDIM, ustrezalo tudi tej vladajoči garnituri.

O tem kako katastrofalno je Plahutnik zavozil področje varstva konkurence v Sloveniji je ta vlada vedela od prvega dne svojega mandata. Še več, celo pred izvolitvijo so v SDS prekleto dobro vedeli o tem kaj na UVK dela in kaj ne dela. Ne ti meni o "delovanju na papirju".

Raje povej, da se je ravno ta vlada skušala "vključiti" v te iste tokove po katerih je menila, da curlja denar drugim. Ja, nastavila vzvode in piskre in bila prekleto začudena, ko je dojela (šele po TREH LETIH) da pa to ne gre tako.

Ta Vlada je zahajala zver, ki je ne obvladuje. Nesposobnost? Kombinirana s zaverovanostjo, da pa se bo le izšlo? Pa se ni izšlo in se ne more, ne na tak način. Če volilce nagovarjaš s verodostojnostjo in osebno integriteto potem je to najbolj boleča izguba, če se izgubi ravo to.

Ne me je*at o tem, da sta Vlada na eni strani in ATVP in UVK na drugi bili vsak v svojem koncu vesolja. In vse je bilo ql do enega dne, ko se je Janša (ali Vizjak?!) zbudil in si rekel "No, danes je pa lep dan za odstavitev Plahutnika!".

In se je potem vse samo odvilo?! Ma, daj, pa ti nisi gladek.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen