Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.947
Zadnja sprememba: najobj 17.05.2017 19:47
[BeliF]
> [najobj]
> P.S.: kot vidiš na lestvici, ki si jo nalimal, višina zadolženosti zelo korelira s splošnim standardom neke države in ko bodo Litva, Latvija in Estonija dosegle standard Slovenije, se bodo na lestvici zadolženosti zelo pomaknile v bližino Slovenije, če ne celo višje ...
ne bom ven vlekel Lux, ker je že ostalih dovolj:

Germany (until 1990 former territory of the FRG) 68,3
Malta 58,3
Netherlands 62,3
Finland 63,6
to da smo mi nabrali kopico pufov od katerih ni bilo nobene koristi še ne pomeni, da bodo vzhodnjaki oz. so v preteklosti zahodnjaki podobno počeli. mi smo štarat z manj kot 25% dolga
... OK, sicer je bilo ziher kar nekaj pufov, od katerih ni nobene koristi, vsekakor pa bodo severni vzhodnjaki malo težje - če bodo - zgradili avtoceste bolj poceni, kot jih je Nemcem zgradil Hitler, pa da se zato ne bi rabili krepko zapufat ... no, in ker sem glih pri cestah, sem na Malti videl avtomobile in avtobuse, ki jih danes vidiš verjetno samo še na Kubi, tako da na prvi pogled Malta ni glih neki cvet zahodnega standarda ...

P.S.: če bi bil malo žleht, bi za boldano rekel, da Juga Slovencem niti ni pustila tako slabe zapuščine, kot se govori na totem forumu ... evo, in to celo brez tehtanja tehtanega povprečja, ki je tukaj za mene pretežko, ker ne vem, kakšna je teža sestavin povprečja, sploh pa ne verjamem, da enostavno ali tehtano povprečje bistveno spremeni težo tvoje in moje poante ... khmm, če sem zdaj enkrat tudi do Tadeja in Marijana tukaj zgoraj lahko malo žleht ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen