Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Teden krivic in »krivic«

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.930
[Glavni forum] Tema: Teden krivic in »krivic«
[#2645593] 22.03.17 10:02 · odgovor na: Endimion (#2645586)
Odgovori   +    3
[Endimion]
Če pogledam tole:

ec.europa.eu/eurosta...1&plugin=1

Imam pol na ravni marele (EU28, EU27 in EUR cone, za katero podatka ni) vprašanje, ali so ti podatki pravilno skonsolidirani.

Ker nemški net export presežek je ustvarjen tudi s članicami EU. Skratka, ali so notranji tokovi pri tem res pokvitani.

Kolk na to sicer vpliva to da se je nafta vmes skantala za juhej, pa z njo povezano vse ostalo...



POskusi skombinirat podatke iz one tabelice tzgoraj s tole:
www.bsi.si/iskalniki...MapaId=296

Pa lahko vidiš, da smo v Sloveniji v letih domoljubne vlade delali dvakrat sranje. Najprej smo se pufali, potem pa s pufom kupovali tujo robo in storitve.

Nekako tako kot so šli Grki in kupli nemške podmornice.. in tanke.. z nemškim sposojenim kešem :)

Zdaj čakam da me spet napade falanga domoljupcev :)
... čuj, jaz te ne bom napadel, ampak te bom spomnil na totega www.youtube.com/watc...6vi528gseA strica, ki s sposojanjem keša nima problemov in je zato pri falangi domoljupcev zelo cenjen ...

P.S.: na totem forumu sem to že nekajkrat napisal, pa bom še enkrat ... alzo, celi razviti svet je zaradi narave (= kredit, posledično dolg) kapitalističnega sistema podobno zadolžen in ker celi razviti svet - drugega nima oziroma so nerazviti zanemarljivi - posluje predvsem med sabo, se dolg celega razvitega sveta lahko zmanjša samo v primeru, če bi se na planetu Zemlji zgodil čudež, in sicer da bi se mimo pripeljal in se v neposredni bližini našega planeta sparkiral podobno velik planet, ki bi s planeta Zemlja nekaj let samo uvažal in v tem času na planet Zemlja čisto nič izvažal ... evo, tako kaže moja osnovnošolska matematika, kako pa bo s tistim novim planetom, pa ne vem, jebiga ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen