Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 20.12.2016 09:52
[Mrnjafko]
Ja, itaq ljudje to počnejo 24 ur na dan in uspeh sploh ni zagotovljen, ko pa vsak stoti uspe, pa se nanj prilepijo paraziti tipa Smučarska zveza. Glejte samo uspehe naših, ki se podrejajo SZ. Ničodnič, samotni strelci tipa Tina in Ilka, ki se okoli prebijajo kakor se vejo in znajo pa svetovna klasa. Se je kar vidlo kako je SZ narobe hodilo, ko je Tina iz Olimpijade privlekla kup medalj, stavim, kolikor hočete, da bodisi spor s SZ, bodisi podreditev SZ in zaton Ilke ni daleč. In seveda prozorna finta. Slowencelnom omeniš plačo, pa jim pade mrak na oči. Do kraja primitivna sodrga popljuva vsakega, ki kaj zasluži. Na Tininem mestu bi pustil vse skupaj in ko jih šljivi, zakaj bi služili na meni in bi zaradi mene prišlo par tisoč ljudi več in bi sponzorji dali 2x več. Tina je dama, ki jo drugje obrajtajo še bolj, kot jo mi sami. Primitivizem od primitivizma, ki ga razplamtevajo novinarji tipa avtorja tega članka. Poden, da Vas ni sram. Ali bi Vam pasalo, če bi kdo razgalil Vaše dohodke? Če jih je veliko bi Vas popljuvali, če malo, ste pa tako nesposoben zaslužiti več, kar pomeni nesposoben. Fuj in fej!
... čuj, mogoče pa bi zdaj Ilka Štuhec lahko pomagala, da bi Smučarska zveza Slovenije na Zlati lisici za dve minuti rekreativnega smučanja toti dami Tini Maze plačala tistih 90.000 evrov odškodnine, kolikor sta Tini škode naračunala Andrea Massi in njen odvetnik ...

P.S.: najbogatejša nogometna zvezdnika Messi in Ronaldo lahko samo sanjata skoraj 5.000.000 evrov za eno samo tekmo, kolikor znaša cifra, če Tininih 6 X 15.000 evrov za njeno "slovo od zvestih navijačev" pretvoriš v dolžino trajanja ene nogometne tekme ... aja, in ker očitno ne veš, je Ilka Štuhec povedala, da je letos tako dobra, ker se je pripravljala skupaj z moškimi pod pokroviteljstvom parazitov iz SZS, pred poškodbo pa je bila večkratna mladinska svetovna prvakinja pod pokroviteljstvom parazitov iz SZS, kar je bila konec koncev takorekoč ves čas svoje kariere tudi profesionalna smučarka, policistka in dama Tina Maze ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen