Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Čarovniki z ministrstva za finance

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
[Glavni forum] Tema: Čarovniki z ministrstva za finance
[#2633147] 19.12.16 13:02 · odgovor na: anon-75409 (#2633124)
Odgovori   +    4
[lizibizi]
he he, všeč mi je tale resignirani ton na forumu... ko jagenjčki umolknejo! A da sledi Cipras, Blaž... kot moja stara mati, boste že videli kaj bo, ko mene ne bo!

"Da pa bi delodajalci in delavci skupaj stopili proti parazitom iz javnega sektorja to pa ne" ... ne, to pa res ne... po dolgih letih staža v gospodarstvu sem se naučil, da kar pade po javnem sektorju, pade po meni trikrat. In tega filma ne boste videli... žal je tako, ta za mojo plačo in penzijo tudi v gospodarstvu (sic...) še največ naredi FURS, ki gleda pod parklje rokohitrcem v računovodstvu.


mimogrede, BlažVo.... a so ti v Fotoni privoščili kakšen grižljaj al si izvisel :)
Mene red ne moti. Moti pa me, če velja samo za ene, za druge pa ne. Branjevki na tržnici 3.000 EUR kazni, nekdo v trgovini ukrade eno čokolado, pa faše kazensko ovadbo. Na drugi strani se pa pokrade za nekaj milijard EUR denarja, pa nihče kriv in odgovoren. Točno se ve kateri ljudje iz SD-ja so bili zraven pri Teš 6. Pa se je očitno zadeva kar sama od sebe zgradila. A sedaj bomo naslednje leto vsi plačevali, da zadeva ne bo bankrotirala. In takih primerov je na stotine, kaj stotine, na tisoče.

Vsakič ko pride kakšna svinjarija v javnost, se oblast sklicuje, da zaradi zakona ne more nič narediti. Potem se sprejme strožji zakon, gospodarstvo ščije kri, ampak povezani s politiko lahko še naprej mirno kradejo. In potem se zgodba spet ponovi. In tako se sedaj že nekaj let v Sloveniji postopoma, korak po koraku razvija policijska država.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen