Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[pobalin]
> [republican]
> Se pa zato Trump kot poslovnež bolje spozna na posel in gospodarstvo od Reagana, ki je bil igralec. V bistvu je tudi Trump igralec (v politiki itak najbolje uspevajo igralci, ker znajo dobro "glumit") poleg tega pa še poslovnež.

Hm, saj vem, da je tole lahko nevarna rdeča cunja, ampak bom vseeno tvegal... :-)

"Janković se bolje spozna na posel in gospodarstvo od X, ki je bil y. V bistvu je (vedno nasmejani) Janković igralec (...) poleg tega pa še poslovnež."

> Po moje bo Trump vsaj tako dober predsednik, kot je bil Reagan.

"Po moje bo Janković vsaj tako dober župan, kot je bil Hribar."

Ker ljudi raje sodim po dejanjih kot po njihovi jezičnosti, dopuščam možnost, da Trump s svojimi odzadniki ne bodo prinesel katastrofe. Lahko pa rečem, da me s svojo predigro niti slučajno ni navdušil.
Janković je primitiven lopov, ne pa poslovnež. Naokoli se sprehaja, ker smo režimska nepravna država, je dober lakmusov papir delovanja tukajšnjega sistema. Jankovića bi za dolga leta posadila tožilec pripravnik in sodnik začetnik po zakonih, ki so napisani in se za tovariše ne izvajajo, tako transparenten in očiten je njegov kriminal.

Malo si popravi izhodišče.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen