Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Balkanska različica Putinizma

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397
[Glavni forum] Tema: Balkanska različica Putinizma
[#2628519] 22.11.16 11:28 · odgovor na: najobj (#2628498)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [novica]
> > [toka]
> > Mislim, da je čas da se vas prijavi. S tole srbščino se preselite s svojimi jugoljubnimi levičarji južno od Kolpe. In potem se še čudite, da vam naklada pada. Ste levo trobilo, nič boljše kot Delo, Mladina...

> Pardon, to ni srbščina.
> Lep dan,
> Novica.

... čuj, Novica ... evo, očitno sem jaz preveč butast in zato ne razumem, da so tota makedonska notranjepolitična jajca za mene tako zelo pomembna, da morate zaradi aktualnosti, neposrednosti in avtentičnosti obveščanja slovenske(!) javnosti Financarji zdaj že drugič(!) objaviti nakladanja majstrov IFIMES-a iz Ljubljane v srbohrvaškem jeziku, ki ga sicer razumem, ampak koji kurac bi si ga moral jaz prevajati ... khmm, če zdaj pozabim, da velika večina bralcev Financ verjetno ni tako talentirana za tuje jezike kot - vedno znova jo hvalite - prva dama Amerike in vašega teksta sploh ne razume ...

P.S.: če se ga prav spomnim s TV ekranov, Zijad Bećirović govori slovensko vsaj tako dobro kot jaz srbohrvaško in bi članek - ker ga Financarji očitno ne zmorete - lahko tudi sam prevedel v slovenščino, tako da tista jajca v opozorilu na začetku članka prodajajte komu drugemu ...
ne želim polemizirat s tabo. zato mi dovoli samo odziv na zlobno podtikanje; sam talenta za tuje jezike pri "naši" prvi dami amerike, če govoriva o njej, nisem zaznal. zato je absolutno nemogoče, da bi kje opazil, da sem ga jaz hvalil. sicer nimam nič proti njej, nasprotno, prav fejst se mi zdi. tudi obregovanje ob njen akcent se mi zdi mimo, ipak je čefurka. ampak, da bi hvalil njen talent za jezike, ta je pa močna.
novica

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(