Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Nova TV 24 v nakup Imosovih pisarn na Linhartovi

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Endimion]
> [NemirniTujec]
> > [Endimion]
> > Tako je.
> >
> > Pri nas je levica levica samo na papirju. In desnica je desnica samo na papirju. Ok pustimo luko mesca in one odpeglance od ZL.
> >
> > In imaš shizofreno situacijo, ko je ena partija šla tam nekje 1992 v 3PM, in nastalo je nekaj partij. Vse iz ene prejšne.
> >
> > In poč ti gre pač na smeh ko opaziš da je špil pač tak da levi komunisti počnejo vse kar lahko da so še naprej pr koritu. Desni komunisti pa stokajo ker pač niso pr koritu. In to je to.
> >
> > Da pa čez "jebeš tako državo" državo pizdi psiholog z 20 leti izkušenj v nadzornih svetih in upravah družb, baziranih v tej isti "jebeš tako državo" državi, pa je na meji dobrega okusa.
> >
> > In ta isti psiholog je veliko večino svojih prihodkov in premoženja spravil skup z 99% lezenjem v rit tej levici ki fura zgodbo v tej "jebeš tako državo" državi.
> >
> > Kako Trumpovsko. Ta psiholog z 20+ leti izkušenj v NS in upravah firm v tej "jebeš tako državo" državi, je eden redkih ki je v teh 20+ letih prišel do premoženja ki ima verjetno vrednost s 7 številkami, in ta isti sistem, ki je zanj očitno deloval, je tako za en kurc da ga je treba razšraufati in nazaj sestavit da bo deloval bolje?
> >
> > Ne vem, a je to za smejat al zjokat. Najverjetneje kar oboje...
>
> Endimion, vidim da nisi nikoli obiskoval filofaksa, pa tudi pri verouku nisi bil, ali pa nisi nič poslušal.
>
> Jaz sem katolik, in hkrati slušatelj filofaksa (torej: dvakrat levičar!) pa ti bom razložil. Vedno pizdim čez debeluhe, ki se ne znajo brzdati in uničujejo javno zdravstvo, pa jih noben ne obdavči (kot recimo kadilce). Hkrati imam skoraj 20 kil preveč!
>
> Torej, prvo pravilo katolištva (ne pozabimo, da je tudi slovenski komunisteraj zgrajen na istih vrednotah in na plečih istih bogaboječih dninarjev): NE GLEJ KAJ DELAM, POSLUŠAJ KAJ GOVORIM! Ker ideja je sveta, jaz pa sem samo šibek grešnik.
>
> Tako je tudi naš psiholog z dvajsetletnimi izkušnjami lahovskega okoriščanja v partijski tranziciji pač dobri katolik - samo neskončno uspešnejši in grešnejši od mene.
>
> On grmi in prezira partijsko tranzicijo v kateri se dogajajo te rabote. Ampak tudi on je samo šibek grešnik, ki Boga prosi odpuščanja. Tudi njegova šibka duša se ni mogla upreti darovom partijske tranzicije. Saj je vendar psiholog (torej nič, še psihiater ne!), ne pa Jezus Kristus, da bi se uprl milijonskim skušnjavam, ki so mamile njegov bister racio.
>
> Preden sodiš, se postavi v umazano dušo, ki vsak dan in noč trpi pod zavedanjem svoje šibkosti, svoje vdaje partijski tranziciji... In odpuščaj, kot Bog odpušča.
>
> Katoliki namreč grešimo, majhni na malo, veliki na veliko. Ampak res nam je žal. Shizofrena situacija za zjokat, nič za smejat.
>
> Če pa gospod ni katolik, kakor sem denimo grešni jaz, bo pa sam povedal. In potem je situacija še strašnejša, ker potem Boga ni in odpuščanja ni. Potem zre v brezno Niča in Ničevosti svojih sedemmestnih števil, in bomo morali napeti vse sile, da ga rešimo pogube.
>
> Malo katoliškega odpuščanja, Endimion... malo usmiljenja... a res nikoli nisi bil pri maši? Bodi vsaj levičar do uničenega psihologa, če katolik ne moreš biti :-)
>
> Amen.

Jesus Fucking Christ :)

Tole je za nabit na ograjo na Trstenjakovi :)
Lej, zarad mene naj se nabije na ograjo kjerkoli, samo da ne bo kdo mene lovil :-) Ampak kaj za vraga je Trstenjakova? Predpostavljam da kaj v zvezi z Antonom Trstenjakom, filozofom in teologom, ki je imel fiksne ideje o dobrih slovenskih ljudeh? Ali kaka vladna institucija?

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(