Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-71539 sporočil: 420
[najobj]
... čuj, dokler se za polnjenje bencina ali nafte in polnjenje elektrike za podobno razdaljo ne porabi podobna količina časa ob podobni ceni energentov, toliko časa ni teorije (razen prepovedi uporabe bencina in nafte), da bi elektrika prevladala, pa okoljski odtis gor ali dol ... khmm, če zdaj pozabim, da so danes električni avtomobili uporabni samo za tiste z garažami, ker jih lahko polnijo celo noč in jih lahko uporabljajo samo naslednji dan do naslednjega polnjenja naslednjo noč v svoji (ali tuji) garaži ...
Neumnost. Živim v bloku, nisem še polnil avta na schuko, razen če sem bil na obisku pri komu, ki je dovolj daleč iz Ljubljane in sem bil komot.

Danes je v Ljubljani toliko polnilnic 22KW, da sploh ne vem, kdaj polnim avto. Stalno je poln. Grem na Rudnik v shopping, je poln. Grem v BTC, je poln. Grem v Šiško v Mercator, je poln. Grem v staro Ljubljano, je spet poln. Za daljše relacije pa zaenkrat me stane ca. 40% daljši potovalni čas. Ampak je vožnja čisto v drugi dimenziji.

Se strinjam, da trenutno EV še ni čisto za vsakega. Ampak z zelo malo prilagajanja (odvisno seveda od dnevnih potreb in mobilnosti) je EV že danes odlična izbira za veliko večino.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(